• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Koşu

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Arkadaşlar geçenlerde koşuya başlayayımda kilolarımı vereyim dedim kondisyonum okadar kötüydüki 100 metre yapamadan tıkanmaya başladım kendimi biraz zorladığımda ise akciğerim çok fena oldu bir hedef koydum kendimi oraya varana kadar koşmaya devam ettim aşşağı yukarı 150 metre koştum sonra nefes alayım dedim aslında devam ederdimde ciğerlerim cidden çok kötüydü orda devam etmelimiydim ciğerimi geliştirmek için kendime zarar vermek istemedim ve bendedurdum nefes nefeseyim tabi ama tekrar kosmayı denediğimde kendimi daha fazla zorlayamadım ciğerlerim çok yoruldu sonra döndüm spordan :D bu kosu olayını nasıl yapacağız?

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Kilo vermek için ihtiyacın olan kalori sınırını bulup 300 kcal aşağısında beslenmeye başlamalısın (bkz. google) hızlı tempo yürüyüşle başlayıp kondisyonun arttıktan sonra hafif tempo koşuya başlayabilirsin.

Zorla kendini birşey gerek yok acısın ciğerler devam et bırakma 150 mi yaptın güzel sonraki sefere 155 yap sonrakine 160 yap