• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kötü Kokan Erkek İticiliği

SABA

Üye
Merhaba Brolar,

Konumuz güzel kokmak.

Şimdi öncelikle bu konuda paraya biraz da olsanız kıymanız gerekiyor, parfümlerin orijinalleri ciddi anlamda çok pahalı.

Ben zamanında parfüm delisi olmuştum, cidden diyorum her girdiğim mağazada parfüm kokluyordum. Neyseki bağımlılığı kontrol altına aldım.

Şimdi her parfümün kendine ait bir ortamı bir mevsimi kesinlikle vardır.

Örnek veriyorum yaz parfümünü kışın sıkarsan parfüm etkisini hemen kaybedip uçabilir.

Benim her ortama gidecek parfümlerim var. Kışın, yazın, iş yerinde, gezerken vb. Toplamda bana bu parfümler 5000TL gibi bir rakama patladı (hahaha keriz)

Şimdi parfümler pahalı olunca hemen gidip dandik doldurma parfümler alıyorsanız, ALMAYIN! Cildinize ciddi anlam da zararlar verebilir. Onun yerine gidip orijinalinden Zara'dan uyguna parfüm alabilirsiniz. Bazı parfümleri kötü olsada bazıları ciddi anlamda süper. Fiyat uygun olunca mecburen bu markayı önerdim.

İmza Parfümü

Arkadaşlar kesinlikle imza parfümünüz olsun. Örnek veriyorum bir ortama girince "Bu koku X kişinin" desinler.

Tavsiyem çok kullanılan kokuları kullanmayın. Misal "Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo" Tamam kokusu güzel. Ama o kadar fazla kullanılıyor ve o kadar fazla çakması varki sizin hiç bir çekiciliğiniz kalmıyor.

Tom Ford Oudwood parfümünü tavsiye ederim. One million orijinal almanın bir anlamı yok Kızılay dağıtmış gibi herkeste aynı koku

Bromasya

Üye
Farklılık istiyorsanız kesinlikle hugo boss just different öneririm. Paco rabanne invictus da çok seksi parfüm ya o da vazgeçilmez.

Fuego

Üye
Bende de parfüm takıntısı var zamanında iyi parfümlere yatırım yapmıştım bvlgari , burberry , rochas gibi hala o zamandan kalan parfümler durur dolabımda benim bir sorum bir tanesini tee 2016 da almıştım sizce bu zamana kadar bozulur mu ? Şişenin yarısında daha kokuda da bozulma yok..

SABA

Üye
Bende de parfüm takıntısı var zamanında iyi parfümlere yatırım yapmıştım bvlgari , burberry , rochas gibi hala o zamandan kalan parfümler durur dolabımda benim bir sorum bir tanesini tee 2016 da almıştım sizce bu zamana kadar bozulur mu ? Şişenin yarısında daha kokuda da bozulma yok..
Uygun ortamda kaldıysa 20 senede geçse bozulmaz. Aksine içinde alkol olduğu için kalıcılığı artabilir.

Negan

Üye
Seni bilemem ama buradaki insanların çoğunluğu öğrenci veya iş hayatına yeni atılan, atılacak olan insanlar parfüme büyük bütçe şuan için gereksiz değil mi ?

Bana kalırsa şöyle olabilir bir uygun fiyatlı bir de kaliteli parfüm uygun her zaman kullanırsınız kaliteli olanında ara sıra bazı özel buluşmalarınız da olabilir.

Mane

Üye
Zara'nın parfümlerine de göz atılabilir, uygun fiyatlar 70-100 arası diye biliyorum.