Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kritik noktada yorumlarınıza ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba sevgili dostlar aynı üniversitede okuduğum birlşkte yasadıgım bir kız arkadasım var ve aynı sehirde yasıyorduk bundan önce de sorun tam olarak bana 3 4 gün önce eskisi gibi olamadığını ve bu ilişkinin bitmesi gerektiğini söyledi bende olaya duygusal yaklasmamak adına bunu yüz yüze konusuruz dedim sanırım yarın bulusacagım bu durumu kurtarabilir miyim teşekkür ederim simdiden

Sana hayatının tavsiyesini vereyim. Buluşma. Tek kelime yazma. İletişimi kes şuan. Maximum 1 ay içinde geri döner. Ama kurtarmak için cabalarsan daha çok soğur senden.
Arkadas gazı ile böyle bir durum olma olasılığı cok yuksek yakın arkadasıyla tartısma yasadım

Başka kız mı yok sanki inceldiği yerden kopuyorsa kopsun bağların. İstersen git istersen gitme ama bitir ilişkiyi.

Merhaba sevgili dostlar aynı üniversitede okuduğum birlşkte yasadıgım bir kız arkadasım var ve aynı sehirde yasıyorduk bundan önce de sorun tam olarak bana 3 4 gün önce eskisi gibi olamadığını ve bu ilişkinin bitmesi gerektiğini söyledi bende olaya duygusal yaklasmamak adına bunu yüz yüze konusuruz dedim sanırım yarın bulusacagım bu durumu kurtarabilir miyim teşekkür ederim simdiden
Two Try ,One Next
Nextle bence fakat illa da ilişkiyi kurtaracağım diyorsan
Ana problemlerden bahsetmesini sağla
Bu problemleri çözüme kavuştur. (Çözüme kavuşturulamayacak problemlerse zaten gg bro)
Geçmişte yaşadığınız güzel anlarla ilgili bir kaç hatırlatma yap (Bunu ayşeğğ o gün beni öptüydün hatırlıyonmu şeklinde de yapma tabi)
Ne derse desin anlayışla karşılamaya çalış, kızlar genelde bu tarz durumlarda suçu senin üstüne yıkmaya çalışıyor ola bilir. Örneğin : İkimizi de çok yoruyor bu ilişki. Bunun anlamı 'Beni yoruyorsun' gibi, bu tarz durumlarda savunmaya geçmeden ama aynı zamanda da hak vermeden hareket et. 'Her hangi bir insan ilişkisinden daha fazla değil' gibi. İlla da bitecekse eğer , Art Of Seductionun bir sayfasında da yazdığı gibi, insanlar en çok ilk ve son buluşmayı hatırlarlar. Yıkılmadan yine kendinden emin bir şekilde gülümseyerek elini tutup, bu eli tutmayı özlemeyeceğim değil ama kararına saygı duyarım, görüşürüz. Tarzında bir veda yapa bilirsin.
Not: Sakın ola agresif tavırlar falan sergileyip kendini küçük duruma düşürme.

Durumu kurtarmaya çalıştığın için durum kurtulmayacak demek yeterli olur sanırım çünkü ihtiyacın olduğunu hissettirmiş olacaksın ve bu bence gitmesi için yeterli aranızda kuvvetli bir duygusal bağ yoksa

Seni,kızı,aranızdaki ilişkinin detaylarını bilmeden buna kimse doğru düzgün bir şey diyemez.Burdaki çoğu adama kalsa 10 yıllık evli olduğun kadınla bi tartışma yaşasan,kes ilişkini başa birini ara diyecekler.Bunun kararını en iyi sen verebilirsin.Kararını ver ve ne jarar verirsen ver,sonrasında neler yaşayacağının sorumlusu sen olacaksın bunu da unutma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8