Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Küçük Şehir ve Sahaya Çıkma Korkusu

Arkadaşlar merhabalar, ben foruma yeni katıldım. Redpill ile tanışalı yaklaşık 4-5 ay oluyor. Bu süre zarfında yüzlerce makale okuyup işin teorik kısmını özümsediğimi düşünüyorum. Küçük ama muhafazakar olmayan bir şehirde yaşıyorum. Sahaya çıkmayı 1-2 aydır deniyorum. Ama o kadar korkuyorum ki tanımadığım bir kıza selam vermeyi geç saati sormaya dahi heyecanlanıyorum. (2 kıza zorda olsa saat sormayı başardım) Küçük bi şehirde yaşıyorum. Muhafazakar bir ailenin çocuğuyum. Kızlara yürüdüğümde sapık damgası yemekten o anda çevremde bulunan insanlar tarafından dayak yemekten korkuyorum. ikinci korkum ise küçük şehirde olduğum için insanlar az çok birbirini tanıyor ve yakın çevremin sokakta kızlara yürüdüğümü öğrenme ihtimalini düşünüyorum. Bu durumlar beni ciddi anlamda sınırlıyor. Ne yapmalıyım? Neden bu kadar yanlış düşüncelere sahip olduğumu inanın bilmiyorum. Korkumun üstüne gitmem gerektiğini biliyorum ama korkumla yüzleşmeye dahi korkuyorum. Korkumun yersiz olduğunu biliyorum. Bu işi bir kez başarsam devamını getireceğime eminim. Sürekli meditasyon yapıyorum. Düşüncelerimi kontrol altına almaya çalışıyorum. Kızlara yaklaşabileceğim konusunda kendime telkinler veriyorum. Elimden şimdilik bunlar geliyor. Etrafımda bu konuda bana yardımcı olacak kimse de yok. Bu korkuyu nasıl aşabilirim? Birilerinin desteğine ciddi anlamda ihtiyacım var. Korkumu yenmek zorundayım başka bi alternatifim yok. Bana yardım edicek birileri var mı?

Son düzenleme:
Kanka dışarıdayken bir kız gördün mesela. Kaygılarının seni esir almasına izin vermeden direk o kızın yanına gidip konuşmalısın. Yani düşünmeye fırsat bile kalmadan direk gidip konuşmayı dene. Çünkü seni durduran şey iç sesin.

İlk bir dakika içerisinde düşünmeden git şimdilik sadece saat sor çünkü heyecanın
baya yüksek
Heyecanın azalana kadar saat sor sadece
Sonra gel buraya yaz devamını yazarım ne olacağını

arkadaşlar çok teşekkür ederim. 3 saniye kuralı dediğiniz şey nedir? o zaman şimdilik yalnızca saat sorup detaylı olarak size bilgi vereyim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8