Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Küçük şehirde yaşama sorunsalı?

Merhaba alfalar ve adayları
Yaşadığım şehrin merkez nüfusu 82000. Ne kadar küçük olduğunu siz düşünün,set açmaya kalksam %90 birilerinden dayak yerim, sosyal medyayla olan bağımı kopardım ordan da yürüyemem ve ben ilk sevgilimi tatilde yapmıştım. Şimdi tatile de gidemiyorum ne önerirsiniz.Bir de en az 2 yıl daha bu şehirdeyim.

Sevgili işlerine bulaşmayacaksın o halde. Sen zaten kendi kafanda "olmaz" diye kararlaştırmışsın. Sosyal medya olmaz diyorsun, set açamam diyorsun. Buradan ne gibi bir yardım bekliyorsun ki?

Set açınca dayak yeme olayı şehir efsanesinden ibaret. Bu zamana kadar set açtığı için dayak yiyen birisine ne rastladım ne de başıma geldi. Nüfus az olabilir ama sonuç değişmez.

Set açmaya cesaretin yoksa sosyal medyayı mecburen kullanacaksın.

Öneri olarak halk eğitim merkezlerindeki kurslara katılabilirsin, şehir içindeki başka kurs ve aktivitelere katılabilirsin. Sosyal ortam sayesinde kızlarla tanışıp ilişki yaşayabilirsin.

Başka da bir alternatif yok maalesef.

Sevgili işlerine bulaşmayacaksın o halde. Sen zaten kendi kafanda "olmaz" diye kararlaştırmışsın. Sosyal medya olmaz diyorsun, set açamam diyorsun. Buradan ne gibi bir yardım bekliyorsun ki?

Set açınca dayak yeme olayı şehir efsanesinden ibaret. Bu zamana kadar set açtığı için dayak yiyen birisine ne rastladım ne de başıma geldi. Nüfus az olabilir ama sonuç değişmez.

Set açmaya cesaretin yoksa sosyal medyayı mecburen kullanacaksın.

Öneri olarak halk eğitim merkezlerindeki kurslara katılabilirsin, şehir içindeki başka kurs ve aktivitelere katılabilirsin. Sosyal ortam sayesinde kızlarla tanışıp ilişki yaşayabilirsin.

Başka da bir alternatif yok maalesef.
İstanbulda isen set açalım mı ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8