Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Küçük Şehirler İçin Birkaç Öneri

Akşamları kalabalık mekanlarda liseli veya üniversiteli kızlar takılıyor. Bazılarının arandığını anlıyorum ama bunlar 2-4 kişi arası takıldıkları için çekiniyorum. Gündüz ise dışarıda daha az kız oluyor. Olanlar da genelde bir yere gidiyorlar.

Bugün durakta mavi saçlı , mini etekli bir kız gördüm. Sigara içiyordu yanında da türbanlı bir kız vardı konuşuyorlardı. Ben bir şey demeden yanından geçtim. Sonra aklıma fikirler geldi ve geri dönmek istedim fakat çok geç diye kendimi avuttum. Bu fikir o anda da aklıma gelseydi söylemeye cesaret edemezdim. Korkuyorum. Kızdan ziyade çevreden korkuyorum. Birisi karışır laf falan atar diye korkuyorum.

Benim gibi birine ne önerirsiniz? Sadece bir kez denedim onda da ret yedim.

Güzel bir şekilde giriş yapsan hiç kimse bi s2m diyemez. Örneğin git yanlarına de ki başım ağrıyor ya ne yapabilirim ? Red yersin veya yemezsin siktiret sen devam et her zaman.

Merhaba tanusabilir miyizden ziyade otobüs ne zaman geliyor bilginiz var mı, sizde mi suraya gidiyorsunuz vb. Konusarak acılıs yap. Kendisini baskasının yerine koy füsün senin yanında birisi bunları yapsa tepki gösterir msin? Tabiki hayır. Yüzüne yumruk sallayacak halleri yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8