• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Küpeli erkek anlayışı

Morpheus

Üye
Sürekli istediğim bir şeydi küpe takmak. Özellikle son dönemlerde tarz değişikliği yaparak kendimi canlı hissetmeme neden oldu, fakat gel görki bütün millet bana dadanıyor. Sanki bir suç işlemişim gibi alaylar, laf sokmalar vb. Herkes istediğini takar tamam anladıkta ne bulaşıyorsunuz kardeşim. Neymiş erkek adam küpe takmazmış. Adamlık küpeye göremi belirleniyor ?

Tabi takalı 2 ay oldu yeni farkeden olsun (özellikle bayram ziyaretindeki akrabalar) falan milletin tavırları değişiyor, ilginç.

Hatta neil strauss'un kitabında Tavus kuşu teorisi vardı. Biraz ordan esinledim. Farklı ve göz kamaştırıcı görünerek dişilerin dikkatini çekmesi gibi.. (kekolar hariç eheheh)

Jim

Üye
Takma milleti bir süre sonra bırakıyorlar. Uzun saç icin yapmışlardı bana da.

Maleficus0

Üye
Bende küpe takıyorum. Kimsenin ne dediğini takma çünkü onların takacak özgürlüğü yok milletin sözlerinden korkuyorlar.

reve

Üye
Erkeklerin shit testleri böyle oluyor. Eğer duygu durumunu bozmaz ve alaycı bir tebessüm edersen, tıpkı kadınlar da ki gibi tepkiler alırsın.

TonyStark

Üye
Bu Senin hayatın kimseye hesap vermek zorunda deilsin hayatın tadını çıkarmaya bak