• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Lan ben narsist miyim yoksa?

Shine

Üye
Beyler az önce bir şey farkettim. Dizi izlerken ne zaman espri yapsalar aynaya bakıp gülüyorum. Kendime filan bakıyorum. Ama bakmak istediğimden değil yani bir anda oluyor. Bildiğiniz aynaya bakıp öyle gülüyorum. Ara sıra kendimi inceliyorum. Kendimi övmeyi seviyorum. Bunları yapıyordum ama aynaya bakıp güldüğümü yeni farkettim. Kişilik bozukluğu diyor ama neye göre kime göre.

• Beğen
Tepkiler: kfy

TheRipper

Fahri Üye
Beyler az önce bir şey farkettim. Dizi izlerken ne zaman espri yapsalar aynaya bakıp gülüyorum. Kendime filan bakıyorum. Ama bakmak istediğimden değil yani bir anda oluyor. Bildiğiniz aynaya bakıp öyle gülüyorum. Ara sıra kendimi inceliyorum. Kendimi övmeyi seviyorum. Bunları yapıyordum ama aynaya bakıp güldüğümü yeni farkettim. Kişilik bozukluğu diyor ama neye göre kime göre.
Kendine aşık olmak bence güzel narsizimden korkma :)

Shine

Üye
Diğer belirtilerde var mı bilmiyorum ama değişmek istemiyorum sanırım güzel bir şey bu :)

• Beğen
Tepkiler: kfy