• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Lucid dream | Tekniği |

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
957
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Selam beyler. Daha önceden hatırlarsanız lucid dream ile ilgili konu açmıştım ve teknik için yardımlarınızı bekliyordum. Öylesine düşünürken daha önceden de lucid ile ilgili nasıl yapsam diye düşünürken bir an bir şey aklıma gelmişti ve bu kafama feci bir şekil de yatmıştı. Sizinle paylaşmak istedim.

Beyler öncelikle ttekniğimizi aslına bakarsanız bir teoriden ibaret. Tamamen kendi düşüncem.
Hani bilirsinizya aklımıza kazınır ya hani!
Oruç tuttuğumuz zaman bir şey yer veya içersek orucumuz bozulur. Bu yüzden ne zaman yemeğe yaklaşsam yememem ggerektiği aklıma gelirdi ve bir nebze bilincim açılırdı. Bu olay ramazan gününde de anlattığım gibi rüyama girerdi. Size anlatmak istediğim yani. Bu çok olağanüstü mantıklı bir varsayım. Bir şeyi beynimize şartlamış bulunmaktayız ve onu yaparak artık hayat şartı olarak ortaya koyuyoruz. Misal; evdeyken zil çaldığında, o zile basan bir insan olduğu aklımıza gelir ve bilincimiz uyanır, bir şeyin farkına varır ve kapıyı açar. Köpeğin yemek istediğin de zile basması deneyi gibi. Biz de böyle şartlanmalar yapıp rüyamızı olağanüstü derece de kontrol edip, bu işte profesyonelleşe biliriz.


₪Gerçek dünya'da bir insan bize seslendiğin de, kendimize rüya'da olup olmadığımızı sorup bir test yapabiliriz örneğin, cimcik atma veya parmağımızı öbür elimizin içinden gibi. Rüya'da öbür tarafa geçer fakat dünya'da hiçbir şey olmaz. Bunu alışkanlık haline getirip iyi yerlere gelebiliriz bu konuda.
Mantıklı teknikler ve altarnetifler lazım bize ve sık tekrarlar.
 

TheRipper

Fahri Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
561
Şehir
İstanbul
Bilinçaltını altüst ederek ruh sağlığını bozma yolunda ilerliyorsun.
 
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
313
Şehir
Konya
Bir kaç yıl önce bu konularla çok içli dışlıydım, lucid rüya yapmayı başardığım zamanlarda oldu.
Gündelik hayatım da aklıma geldiği an, baş parmağımı avcuma değdirerek kendime rüyada mıyım diye soruyordum. İlk başlarda hayır diyordum sonra bi işe yaramadığını fark ettim ve evet demeye başladım. Aklıma geldiği her an yaptım bunu. Sonra zamanla gerçekleşmeye başladı. Deneyebilirsin.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
452
Şehir
Antalya
Lucid rüya gerçek dışı bir şey büyük ihtimal bu sana büyük keyif veriyor ve bu da p*rno gibi bağımlılık yapar.
 
Üst