Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

MAĞAZADA ÇALIŞAN KIZ HAKKINDA

güzel bir kız gördüm iki gün önce. mağazanın önünde müşteri bekliyordu. bu arada mağaza klasik ev hanımlara hitap eden bir yer. ucuz, çakma ürünlerin satıldığı yer. ben muhatap olmak istiyorum lakin mağazanın sahibi (hiç görmedim kız dışarı da duruyor ama kasa da oturan birisini görmedim) gelip bana karışı diye çekiniyorum. sarkıntılık yapacak birisi değilim. sadece ürünlere bakayım diye içeri girip, içimdekileri söylemek istiyorum.

Merhaba Dostoyevski, seni forum'da görmek çok güzel kitaplarını severek okuyorum(xd).

Dışarı da nasıl duruyor sürekli ayakta mı ? eğer öyleyse şöyle bir giriş olabilir ; samimi bir şekilde, '' Ağaç olsan şimdiye kadar meyve vermiştin, zor olmuyor mu böyle ya tüm gün ayakta ? :) '' nasıl bir mağaza ? biraz daha detay vermen gerek.. Eğer ki, ev aletleri satan bir yerse ne bileyim '' Merhaba, spora yeni başladım blender arıyorum kendime pratik karışımlar yapabilmek için, önerebileceğin bir şey var mı ? '' olabilir ve bana kalırsa en mantıklısı da budur. Türet kafanda zor değil ve ordan muhabbeti devam ettirmeye çalış, ordan sonrasını planlı hareket edemezsin, '' Merhaba bağyan sizi sokaktan gerçekten gördüm çok hoşsunuz '' tarzında giriş önermiyorum bu ortamlar için, direk yavşadığını hissettirmemen gerek bana kalırsa ilk etapta.

Gir ve söyle, çekinme. Doğaçlama dal. Her açılış yapacağında buraya yazıp fikir alamazsın. Deneme yanılma yoluyla yaptığın açılışlar burda gördüğün taktiklerden kat ve kat fayda sağlayacak sana.

Kardeşimi bu tarz mekanlarda böyle şeylere girme beyaz şövalyenin birisi gelir erkeklik yapmaya kalkar o mağazada çalışan herhangi bir erkek bunu yapabilir bende tavsiye nextle devam et

Merhaba Dostoyevski, seni forum'da görmek çok güzel kitaplarını severek okuyorum(xd).

Dışarı da nasıl duruyor sürekli ayakta mı ? eğer öyleyse şöyle bir giriş olabilir ; samimi bir şekilde, '' Ağaç olsan şimdiye kadar meyve vermiştin, zor olmuyor mu böyle ya tüm gün ayakta ? :) '' nasıl bir mağaza ? biraz daha detay vermen gerek.. Eğer ki, ev aletleri satan bir yerse ne bileyim '' Merhaba, spora yeni başladım blender arıyorum kendime pratik karışımlar yapabilmek için, önerebileceğin bir şey var mı ? '' olabilir ve bana kalırsa en mantıklısı da budur. Türet kafanda zor değil ve ordan muhabbeti devam ettirmeye çalış, ordan sonrasını planlı hareket edemezsin, '' Merhaba bağyan sizi sokaktan gerçekten gördüm çok hoşsunuz '' tarzında giriş önermiyorum bu ortamlar için, direk yavşadığını hissettirmemen gerek bana kalırsa ilk etapta.

Merhaba :)

Eskilerin AVM'si gibi düşün. Genelde köylerden gelen veyahut düşük gelirli insanların alışveriş yaptığı bir yer. Hala veresiye geçerli. Büyük bir holding. İçinde birçok mağaza var. Kızda dükkanın önünde bekliyor. Muhtemelen patronu öyle istedi. Müşteriyle direkt ilgilenmesi için. Kızın çalıştığı dükkanda ise çocuk kıyafetleri vs. vardı.

Kıza doğru bakıp "sanırım bana göre bir şey yok, bende yeğenim için kıyafetlere bakayım o zaman" deyip gülümsemeyi düşünmüştüm. Sonra da "geçen gün buradayken seni gördüm, aklımda kaldın bende gelip bunu söylemek istedim" demeyi düşünüyordum. Bu arada senin ilk cümlen de güzelmiş şöyle bir şey olabilir.

Gene aynı şekilde "sanırım bana göre bir şey yok, bende yeğenim için kıyafetlere bakayım o zaman" deyip gülümsedikten sonra senin söylediğin "bu arada dikkatimi çekti ağaç olsan şimdiye kadar meyve vermiştin, zor olmuyor mu böyle ya tüm gün ayakta" sonra da yavaş yavaş muhabbete girebilirim. Teşekkür ederim.

Kardeşimi bu tarz mekanlarda böyle şeylere girme beyaz şövalyenin birisi gelir erkeklik yapmaya kalkar o mağazada çalışan herhangi bir erkek bunu yapabilir bende tavsiye nextle devam et

Bu ihtimal var. Ama üslubuyla yaklaşırsam ters tepki göreceğimi düşünmüyorum. Çünkü senin dediğin olay her yerde karşıma çıkabilir. Sokakta, parkta, okulda, kampüste, kursta vs.

Bu ihtimal var. Ama üslubuyla yaklaşırsam ters tepki göreceğimi düşünmüyorum. Çünkü senin dediğin olay her yerde karşıma çıkabilir. Sokakta, parkta, okulda, kampüste, kursta vs.
Ama bu tarz mekanlarda çıkma ihtimali daha yüksek cafe tarzı yerlerde , bizim milleti bilirsin işte kıza yazicak cesareti olma sen bu adım atarsın sana dayilanarak kızı etkilemeye çalışır ama sen bilirsin

Bence hic bulaşma cevrende illaki kız vardir.
Ama ben illa o kızi istiyorum diyorsanda kıza yakınlasmalisin ornegin kiza magaza hakkinda bir urun sor gostermesini sagla sonra o urunle ilgili bir seyler sor ordan muhabbeti arttir ama hemen belli olmasin niyetin baktin kiz sert yapiyor yavastan uzaklas cunku turk toplumu bu sapik felan zanneder seni daha o kadar gelismedik.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8