• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Male/Female Attraction

Arkadaşlar aşağıdaki video 1 saatlik. Dinlerken çok heyecanladım ve paylaşayım dedim. İngilizce bilen arkadaşlara tavsiye ederim.
Bir de bu sunumu yapan kişi, videodan 2 ay sonra vefat etmiş. Son armağınını da yapmış erkeklere.

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Listeme ekledim vakit bulduğumda dinleyeceğim. Arkadaşlar bu tip videolar ve özellikle Red Pill, Black Label Logic ile alakalı makaleler ve tabii ki Rollo Tomassi veya Jordan Peterson gibi üstadlar için İngilizce bilmek şart. Kendi adıma bir çeviri listesi oluşturmayı düşünsem de bunu seri yapamam ve piyasada çeviri çok fazla yok. Bundan dolayı hem bu tip kaynaklar için hem de hayatınızın her alanında şart olan bilgiye daha geniş bir alanda ulaşım için İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ZORUNDASINIZ. Oturun başlayın bugünden, günde iki saat çalışsanız bir senede anasını ağlatırsınız.

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Rahmetli ne güzel konuşmuş be, bayağı not aldım videodan. Eyvallah dostum paylaştığın için (y)