Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Manipülasyon sorunu..

Öncelikle selam dostlarım. Direkt konuya geçeceğim. Şu anda hedefimde olan kız iletişim kurarken göz teması kurmaktan kaçınıyor. İlgi göstermediğini sanıp nextleyecektim fakat bunu yakın arkadaşlarına da yaptığını fark ettim. Ben konuşurken gözlerinin birkaç kere kitlendiğini, farkedince yine başka yerlere bakmaya başladığını gördüm. Merağım artınca dalga geçer gibi "Neden göz kontağı kurmuyorsun? Manipüle edilmekten mi korkuyorsun yoksa eheheh" dedim ve geçirdiği travmayı anlattı. Ve ben set açarken en büyük avantajlarım bakışımla bir şeyler anlatabilmek ve karşımdakinin ne düşündüğünü anlayabilmek :( Kızın benimle göz kontağını kesmemesi için ne önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Sana güvenebilirse eğer göz temasını kurabileceğini düşünüyorum, zamana bırak. Ama eğer ortada bir travma durumu varsa senle "göz temasını kurduktan sonra" sana takıntılı duruma gelebilir. Bu çok tınılı bir söz gibi gelse de sorun yaşayabilirsin. Ben böyle bir kızla bir arada olmaktan çekinirdim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8