Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

MANTIK DEVRELERİ

Şunu söyliyim efendi erkek olunca edepli kızlar bile yüzüne sıçmıyor o adamın. Lisede kendimden biliyorum. :D Zaten asıl güç bir adamın eşini aldtabilecek kadar kabiliyetli zeki olup aldatmamasıdır. buda redpilden geçer.

Genciz, kanımız hızlı akıyor, alet hızlı çalışıyor. Bu kadar şeyi bastırmak çok zor bu devirde. Edepli kimse yok hani göster şu edepli de şu namuslu de ama yok yok yok. Başını örtmüş 2 kilo makyaj sürmüş sözde kapalı kevaşeler mi edepli? Hani edepli kim var? Sen evlenene kadar 50 tane erkekle yatıyorlar çünkü umurunda değil kimsenin edep vs. Ya o edepsizleri kullanıcaz ya da birileri kullanıcak sen de ne kadar temiz biri ayyş tatlım diye evlenip farkına bile varmıyıcaksın seni kandırdığının, senden önce en az 50 kişiyle yatıp kalktığının çünkü küçük yaştan beri profesyonel yalan söylemeyi öğrenerek büyüyorlar. En iyisi kullanıp atıcaksın 35 ine geldiğinde de 25 inde biriyle evleniceksin.

erkek adam olcaksan edepli bir kıza ol diyorum. erkek adam olcaksan evlenilcek kadar edepli kadın için erkek ol.
bilmiyorum bu zamanda onu bulmak da çok zor.
gerçekten ben çok sıkıntılı bi zamanda olduğumuzu düşünüyorum.
benim demek istediğim olayda şu edepli kız bile kadınlarla arası iyi eğlenceli adam istiyor. Kadınlar konusunda iyi olmayınca o prenses kız bile değerimizi anlamıyor vazgeçilmez bir kadın yapıyoruz ve o edepli düzgün kızı tipik kezbanlara çeviriyoruz. Devir konusunda tamamen haklısın. Bügun saha görevinde bir kızla tanıştım nosunu aldım ama aldığıma pişmanım kız güzel, işte olayda bu kız sadece güzel başka hiçbir vasfı yoktu aramayı düşünmüyorum açıkcası.

Ozelden insta wp falan kullaniyorsan atarmisin sorun olmassa fikirlerimiz cok uyusuyor muhabbet etmek isterim arada

Kazanmak güzel ama bu bize hiçbir şey kazandırmıyor derken?

ZIRVALIK.
KİŞİSEL GELİŞİMMİŞ.
KARIYMIŞ ,KIZMIŞ.
ALFAYMIŞ, BETAYMIŞ.
OYUNMUŞ ,SAHAYMIŞ.
CPD YMİŞ, SMV YMİŞ .
O BU ŞU HER NEYSE ,
UĞRAŞTIĞIMIZ HER NEYSE
TAMAMEN ÇÖP. İÇİ BOŞ.
Bİ GÜN ÖLÜP GİDECEZ LAN.
NEREYE GİDECEĞİNİZİ MERAK ETMİYOR MUSUNUZ?
BEN ÇOK MERAK EDİYORUM.
KORKMAYAN VAR MI ARANIZDA?
KORKMUYORSAN Bİ DURUP DÜŞÜN.
BUGÜN Bİ KAVGAYA GİRSEN KORKARSIN.DAYAK YEMEKTEN , ZARAR GÖRMEKTEN.BEN KORKMAM NE KORKCAM LEN MQ Mİ DİYORSUN? SİLAHI GÖRÜNCE TOPUKLARSIN DİREK EMİN OL.
BEN KURAN DA OLAN TEHDİTLERDEN KORKUYORUM.
BİLMİYORUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ
HERKESİN KENDİNE GÖRE FİKİRLERİ VARDIR TABİ
ELİME BİRÇOK FIRSAT GEÇTİ AMA BEN BU TEHDİTLERDEN KORKTUĞUM İÇİN UZAK DURDUM.
NE DEDİĞİMİ ANLADINIZ UMUYORUM.
BİLMİYORUM AMA BANA SADECE BİR ANLIK ZEVK İÇİN BU TEHDİTE KARŞI GELMEK SAÇMA VE MANTIKSIZ GELİYOR.

DÜŞÜNSENİZE BİZ KADINLARLA MUHABBET İÇİN Mİ TAKILIYORUZ YA DA MELEK OLDUKLARI İÇİN Mİ?
HİÇ BİRİ . TAM TERSİNE MUHABBET ETMEYİ BİLMEYEN, SAMİMİ OLMAYAN, İÇİ BOŞLAR.SEVGİ GÖRSE GÖTÜ KALKAN , PİSLİK GİBİ DAVRANILINCA HOŞUNA GİDEN BU İNSANLARI KOYNUMA ALMAK ÇOK SAÇMA. HEM DE KARŞIMIZDA BÖYLE Bİ TEHDİT VARKEN.
HAA İSTİSNALAR TABİKİ VARDIR.
AMA %99 U BÖYLEDİR.
BEYLER, İNANCINIZ NE BİLMİYORUM ORASI SİZE KALMIŞ.
AMA BİZLER KENDİMİZİ BOŞUNA YORUYORUZ.
KAZANDIĞIMIZI SANDIĞIMIZ HER ŞEYİN HİÇ Bİ ANLAMI YOK ASLINDA.
BİR GÜN ÖLÜP GİTTİĞİMDE NE GELİCEK BENİMLE?
TEK BAŞIMIZA GİRECEZ LAN MEZARA.
BİLMİYORUM.
HAYATI MADDESELLEŞTİRİP ANLAMSIZLAŞTIRIYORUZ BENCE.
O KADINI ELDE EDİNCE BÜYÜK Bİ TEHDİDE KARŞI GELMİŞ OLUCAM.
Bİ ANLIK ZEVTEN BAŞKA NE VERİCEK BANA?
İSTEDİĞİ KADAR GÜZEL OLSUN. DÜNYANIN EN GÜZELİ OLSUN.
ONUN SEVGİSİNE YA DA MUHABBETİNE İHTİYACIM YOK. AMA NEDEN ONU ELDE ETMEK İSTEYEREK BÜYÜK Bİ TEHDİDE KARŞI GELEYİM ?
HEH? BU HİPERGAMİNİN NİRVANASINDA OLAN İNSANLARA ORGANIMI KALDIRMAK İÇİN HARCADIĞIM ENERJİ BİLE BOŞA.
BENCE BİZ ERKEKLER ÇOK ŞANSLIYIZ.
Bİ FİZİKSEL ZAYIFLIĞIMIZ YOK. GÜÇLÜYÜZ. HER AY KANAMIYORUZ. YA DA NE BİLEYİM 9 AY YÜK TAŞIMIYORUZ.
GERÇEKTEN EDEPLİ KADINLARA SAYGIM SONSUZ.
AMA %99 SAÇMALIKTAN İBARET OLAN BU İNSANLARI MAHREMİMİZE ALARAK BÜYÜK Bİ TEHDİTE KARŞI GELİYORUZ.
NE İÇİN? Bİ ANLIK HAYVANİ ARZU İÇİN, Bİ ANLIK ZEVK İÇİN.
DÜŞÜNSENE ZATEN O ANDAN İTİBAREN İĞRENİYOSUN. KAÇIP GİTMEK İSTİYORSUN.
HİÇ Bİ NUMARASI OLMAYAN BU İŞ İÇİN HEM ENERJİMİZİ TÜKETİYORUZ ELDE EDENE KADAR.
HEM DE BÜYÜK Bİ TEHDİDE KARŞI GELİYORUZ.
KAZANDIĞIMIZ HİÇ Bİ ŞEY YOK.
TAMAM BAK KENDİNİ GELİŞTİRMEK, ÇALIŞMAK GÜZEL , KAZANMAK GÜZEL AMA BU BİZE Bİ ŞEY KAZANDIRMIYOR.
BENCE EN EDEPLİ OLAN, EN AHLAKLI OLAN KADINLARI ELDE EDECEKSEK EVLENELİM. YA DA HİÇ BOŞUNA ENERJİMİZİ TÜKETMEYELİM.
BİLMİYORUM NEYE İNANIYORSUNUZ.
AMA BENCE HAYATTAKİ EN MANTIKLI KARAR BUDUR.
Dünyadan canlı çıkmanın bir yolu yok!
Diğer dünya kimilerine göre yok fakat rüyada iken de rüyada olduğunuzu fark edemezsiniz uyandığınızda rüyanızda (burada yaptıklarınızdan)sorumlu olacaksınız ister diğer dünya ya yatırım yapın ister buna yatırım yapıp adınınızı ölünce de yaşatın.Ben şansımı ikisinde de kullanıncam birinde sonsuza kadar yaşayacak diğerinde ise sona kadar adımı yaşattıracağım

Aga ben inanç sistemimi 1 yıl önce değişitirdim :) herkesin inancı kendinedir hepsine saygı duyarım benim kişisel bir inancım var Tanrı benim için evrenin ta kendisi, bir ilahi adalete inanıyorum.Yaptığım şeyin günah olup olmadığını vicdanım belirliyor kimseye zarar vermeden yaptığım işleri kötü olarak görmüyorum mesela

Bir yere kadar kızlar konusunda tabi haklısın.
Ama bu tarz şeyler insana gelişim katar , ha hangi tip kızla beraber olursun?
Ruh eşini bulacaksın , mücadeleye devam edeceksin olmuyosa vazgeçeceksin hiç uğraşmayan ruh eşini de bulamaz
Kendi yolunda devam et ama asla efendi erkek olma, farklı ol Gerçi bu şeylerle tanışmış her insan birdaha kadınlar konusunda efendi erkek olmaz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8