Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Maskülen nedir nasıl olunur ?

Selam beyler..Sizlerin saha çalışması kız tavlama vs dediklerinize o kadar taktım ki bugune kadar tam 11 farklı kızla (bugun 12 ci var ama dur bakalım abisini kafaya almaya çalışıyorum yoksa kız yaş) iletişim görüşme sağlayıp muhabbet çay kave vs derken bende para da kalmadı arabada gaz da kalmadı.. :) hemen hepsininde aslında ne evlenilecek nede adam akıllı eğlenilecek kız olduğunu gördüğümden hepsini salladım..
Sizin yaptıklarını yazdıklarınızı tavsiyelerinizi duruma göre tek tek uyguladım ve siz 2 sene önce nerdeydiniz lan.. :(
Ne kadar kolaymış meğer keşke 2 sene önce sizi tanısaydım ya şimdi evlendiydim yada bu kadar canım acımazdı..neyse şimdi o konuştuğum kızlardan aldığım geri bildirme göre 5-6 tanesi senin gibi maskülen biri yahut sen maskülen birisin gibi laflar ettiler bende anlamadım geçiştirdim..ne demek istediler acep nedir maskülen nasıl olunur?
Son olarak ta instagramda ve face de kızlara yürürken ne yapıyor ne yazıyorsunuz mesela bunu bi ele alalım..

İnstagramdan direk yazmak çoğu zaman patlar. En mantıklısı ya attığı bir storye ya da varsa öyle bir gönderisi gönderisine cevap vermek, yanıtlamak.
Facede de öyle attığı bir fotoğraf veya bir sözü alıntılıyarak yürürsen daha fazla şansın olur.

beni takip etmeyen ama takip ettiğim kişiler var..onlarda ve diğerleride story e cevap vermiyolar yada 1-2 kısa cevap devamı gelmiyor...beni takip etmeyenle şansım yokmu?Yada ne yapılır

beni takip etmeyen ama takip ettiğim kişiler var..onlarda ve diğerleride story e cevap vermiyolar yada 1-2 kısa cevap devamı gelmiyor...beni takip etmeyenle şansım yokmu?Yada ne yapılır

Aslına bakarsan saha her zaman önceliktedir ihtiyaçlar önemli ölçüde sahayla gideriliyorsa instagramdan kız düşürmek bireyin gözünde bir önem arzetmez.

İnstagramdan bir kişi hedef seçilmiş ve ilgi arttırılarak odak haline getirilmiş ise bu durum bize oneitisi hatırlatır,uzaklaşmak gerekir.

İyi forumlar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8