Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mastürbasyon için tavsiye

Herkese merhaba arkadaşlar forumda mastürbasyon ile ilgili yazıyı okudum ve bırakmaya karar verdim ama nasıl yapacağımı bilemiyorum düzenli mastürbasyon yaparım günde en az 1 kere bazen 2-3 kadar çıkıyor cinsel anlamda full enerjik olduğumu söyleyebilirim alışkanlık haline gelmiş olduğundan olsa gerek tahrik olup penisimde hareketlilik olduğunda mastürbasyon yapmadan duramiyorim sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Bi' faydası var, onu söylediğimde bırakacaksın. 2 hafta içerisinde o enerji senin diğer işlerine yansıyıp daha verimli olmanı sağlıyor. Sonrası malum, devam edersen enerjini oraya vermemiş oluyorsun.

Bi' faydası var, onu söylediğimde bırakacaksın. 2 hafta içerisinde o enerji senin diğer işlerine yansıyıp daha verimli olmanı sağlıyor. Sonrası malum, devam edersen enerjini oraya vermemiş oluyorsun.
Aslında mastürbasyona rağmen hâlâ çok enerji doluyum onuda yapmasam bu enerji nereye gidecek diye düşünüyorum

Mast bagimlisi insanların masturbasyonu birakmasi kolay olmuyor. Ha deyince olacak iş değil bu. Bunu sürece yayıcaksın adim adim ileryeceksin. Mesela ilk önce hedefin 2 gün mast yapmamak olsun. Sonra bu makasi gitgide açacaksin

Mastüsrbasyon değilde ilk önce p*rno yu bırak bence mastürbasyon da zararlı ama p*rno daha da zararlı mastürbasyon alışkanlığı da p*rno dan dolayı zaten

Arkadaşlar bir anda bırakmak en mantıklı çözümdür.

Evet bi anda bırakmak en mantiklisidir fakat mümkünatı açısından en mantikli çözümmüdür? Bence değildir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8