Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Meditasyon Eğitim Seti

Megadan başka yere yükleme şansın var mı dostum bunları? Megadan dosya indirilmiyor bende.

Megadan başka yere yükleme şansın var mı dostum bunları? Megadan dosya indirilmiyor bende.

Megaya ben yüklemedim. İnternette mega dışında link bulamadım maalesef. Torrentlerde aradım onlarda da bulamadım. Mega sende neden izin vermiyor ki?

Ben burada link falan göremiyorum. Özelden atarsan sevinirim :)

ben bundan 2 sene önce kişisel gelişim şeylerini ingilizce olarak araştırıyordum. google çevriden çeviriyordum makaleleri. çok pişmanım sonradan hem anlayamıyordum hem de çok kaliteli ingilizce kaynakları yarım yamalak türkçe çevriyle bitirdim.

bence ingilizce öğren ve de akademik başarın olsun. hem ingilizceyi iş yerinde çokça kullanıyorsun. belki işin gereği yabancı insanlarla tanışırsın.

bu arada askerlik ve polislik .vb gibi şeylerde ingilizcesi olan kişileri antalya, bodrum gibi yerlere yerleştiriyorlar. bu da çoook fazla kaliteli amcık demek. önce hayatında kalıcı bir değişim yap, sonra meditasyon gibi şeyleri dene bence.

malesef ülkenin doğusuna gidersen ya da değişik saçma yerlere gidersen yaptığın meditasyonlar pek işe yaramayacak :D

öğretmenim ve doğudayım 5 sene

bende de mega sıkıntı yapti

Başka link bulursam mutlaka yazacağım.

Knk eline sağlık ama linki göremiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8