• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Medyadan Örnekler

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Size çok ilginç bir örnek vereceğim..
Az önce TV'de gördüm ve oradan aklıma geldi bu yazıyı yazmak..
Kaya ÇİLİNGİROĞLU' nu tanımayan yoktur.. Hülya AVŞAR'ın eski eşi olarak.. Kaya bey ne işle meşgul olduğu hala bilinmese de bu paraların oluk oluk nereden aktığı bilinmese de benim gözümde davranışlarıyla ve karizmasıyla tam bir ALFA'dır neden mi? Açıklayayım.

Hülya AVŞAR gibi bir kadını beğenmeyerek ona yüzüne ve medyaya neg atarak sürekli deli gibi bir çekim oluşturmuştur.. Buna rağmen 8 yıl evli kalmış.. Evliliklerinden sonra bile bir araya geldiklerinde bile.. Hülya AVŞAR'ın beden diline baktığımızda hala Kaya babaya yazmakta olduğunu görmekteyiz.. Evlilikleri boyunca ERKEĞİN Çok Eşli olduğunu kanıtlamış.. Ferrari hakkında yapılan röportajda bile medyaya feraye mi? demecini vermiş birisidir.. (Sonraki eşi)

Pua, TRP, Alfa akımına hala inanmayan varsa en CANLI kanıtı KAYA ÇİLİNGİROĞLU'DUR.

Rahat ve karizmatik davranışlarıyla lafını dobra dobra ve samimiyetle söylemesiyle Gerçek ERKEK izlenimi yarattığını (Kadınlar tarafından böyle algılanmaktadır) görmekteyiz.

Velhasıl kelam demem o ki Kaya babadan almanız gereken özellikleri alın gerisi es geçin.. En kesin kanıtıdır bunlar arkadaşlar.. Farkında olun.. Bir kadına asla istediğini vermemek gerekiyor.. 100lerce kere aldatmasına rağmen hülya gibi bir kadını peşinde köpeği yapmıştır.. Hala çıkıp gel dese geleceğine eminim.. ÇEKİM böyle bir şey işte..

Sizin bu konuda fikriniz varsa yorum olarak yazabilirsiniz..

Bir röportajda Hülya Avşara sormuşlardı. Tv de canlı izlemiştim yıllar önce. Kayanın neyini beğendiniz, nesi sizi etkiledi demişlerdi ...
Hülya Avşar da demişti ki; Kaya benimle tanışmak istediğini söylemişti, ben de kaldığım otele gelsin, dedim. Kaya ya bunu iletmişler, o da demiş ki, niye ben geleceğim, o gelsin...İşte bu çok hoşuma gitti,etkilendim.