Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Melihcan ve İçimdekiAlfa. // Karabük Saha Raporu

Selamlar, Karabük zirvesi yaptık ve setlere başladık..

Merkezde kız yok, öğrenciler tatilde şehir bomboş, canlı bir cadde var oraya geçtik tek tük 3 4 set görebildik

Ben birtane set açtım, kız çok heyecanlıydı kısa muhabbetten sonra rahatsız olduğunu söyledi teşekkür ettim yanından ayrıldım ( Kız 18 gösteriyordu, 26 yaşındaymış amk)

Melihcanla ile konuşuyorum 3 tane kız gördüm güzeller de bankta parkta oturuyorlar, dedim hadi açalım şöyle açılış yapalım diyorum, yok diyor ters teper diyor, açıkçası enerjimi emdi.

Dedim Melihcana, ohooo işimiz var sabahtan beri en enerjimi emiyorsun senle nasıl iş yapcaz, nasıl wingmansın sen vs :)

Bu da hışımla gitti kızların yanına oturdu amk ( korktum mk beklemiyordum)

Bu başladı dolaylı olarak bir muhabbet açtı, amk bunlar 4 kişi oturuyor masada ben ayaktayım, mal gibi bunları izliyorum, muhabbete katılmama izin vermedi de yer de açmadı oturmam için, Melihcan da heyecanlı heyecanlı konuşuyor,

Gittim elimdeki şişeyi çöpe attım, bunlar konuşuyorlar, döndüm yanlarına, yanlarından geçerken Melihcanı elimle sertçe ittim,yer versin oturayım diye, amk bu hiçbirşey anlamadı, ben dayanamadım kızın tekine dedim, sakıncası yoksa oturayım ben de ayakta kaldım böyle garip oldu vs,

Aralarında konuşkan lider olan yer açtı, aralarından sadece birtanesi konuşuyordu diğer ikisinin özgüveni yetmedi suspus öteki tarafa bakıyorlar,

Muhabbete girdim ben de, her ne kadar beni konuşturmasa da pek, kendisi tıkandı bazı yerlerde, sürekli (güzelmiş) diyordu tıkandığı yerde, muhabbet açmaya çalışıyor zorla, halbuki canım wingmanım bana verse topu yardırcam ( lider kız Adıyamanlı, ordan binbir çeşit muhabbet kurardım)

Aralarından esmer olan lider olan konuşuyordu sadece, hoşuma da gitmişti
Yalan yok :)

Sonuç olarak susanlardan birtanesi gidelim dedi gittiler onlar da, numarasını isteyecektik lakin çok ısıtamadık ortamı diğer iki kızı muhabbete alamadık, Melihcanın bazı hataları vardı ondan ortam ısınmadı, onlar da ayrıldılar

Yanlış anlamayın Wingmanımı ezmiyorum bunları yazıyorum ki öğrensin diye, daha çok yolumuz var,

Umarım siz de bu setten birşeyler öğrenmişsinizdir

Çok eğlendik, setten sonra eleştirdik birbirimizi, güldük eğlendik, hayat bize güzel çünkü .

Karabüğün anasını sikeceğiz

Yarından itibaren bol bol saha raporları gelecektir

Herkese bol set.

Son düzenleme:
wingman olayı süper bizde @umutlubeta yla sahalara çıkıyoruz :D Bugün baya rezil olsamda güzeldi :D tavsiye iş paylaşımı yapın gruplara açılırken biri birini diğeri diğerini sohbete katsın. Önce biri gitsin açılış yapsın sonra arkadan diğeriniz gitsin.

Yada 2 niz gidip Biz arkadaşla iddaya girdik siz kaç yıldır arkadaşşsınız deyin. Onlar cevap verdiğinde arkadaşına dön deki ben iddayı kaybettim sana yemek borcum var sonra kadınlara dönerek iddayı sizin yüzünüzden kaybettim sizinde bana borcunuz var diyin hiç terslenmezsiniz :D

wingman olayı süper bizde @umutlubeta yla sahalara çıkıyoruz :D Bugün baya rezil olsamda güzeldi :D

Süper kardeşim bu wingman olayı, enerji yüksek oluyor, eğleniyoruz birbirimizi gözlemleyebiliyoruz,

Normalde pek arkadaşım yok bu şehirde, bu site sayesinde yeni bir arkadaş kazandım hem de aynı zihniyete sahip.

Aynı zihniyette bir insanla vakit gerçekten çok eğlenceli..

Devam rezil olmaya, devam düşmeye, devam reddedilmeye,hepsi ilerde bir + olarak bize dönecek..

Set açmak ve şarj etme terimlerini oyun kitabında gördüğüme eminim ama hatırlamıyorum bana açıklar mısınız basa döndürmeyin xde

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8