Merhabalar

thebeta

Üye
Merhabalar arkadaşlar fırınla yaklaşık 3 ay önce tanıştım ifşa sitesinde bir kitap paylaşılmış ti ve kitabın başında bu süte yazıyordu aslında sevgilimden de yeni ayrılıp tekrar barışmak için yalvarıp yakarıyordum ozamanlar yani o derece şimdi ise kızlara acıma duygum kalmadı bağlanmak vesaire burdaki çoğu şeyi okudum sayılır ama velakin daha bir set acicak cesareti bulamadım bile forumla tanıştıktan 1 ay sonra sahaya çıktım ama açamadım 2 aydır da yatıyorum evde hele şu son 3 haftadır hiç birşey yapasım yok özgüven bıyık durumda ne yapicagimi bilmiyorum kitapları okumaya başlamıştım artık okuma isteğim yok forumdaki yazıları bile yarıda kesiyorum artık misal sadece kızlar değil bugün 3 yıldır karşılaşmadığım arkadaşlarım la karşılaştım ve karşılarında tir tir titredim neden oldu bilmiyorum ama beni balici yada madde kullanan biri sandılar aslında öyle birbirşey yok yani bu arada arkadaşlarım erkek yani bugün yaşanan olaydan sonra ne yapacagimi hiç bilmiyorum piskolojik olarakta herşey saçma geliyor ama pes etmeye niyetim yok sadece en baştan ve herşeyi madde madde ezberlemek uygulamak istiyorum sizce nereden başlamalıyım?