• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Mesaj süresini nasıl tutmalıyız ?

Dostlarım mesaj alınca saniyesinde cevaplamak erkeğin prestijine zarar verir mi ? Meşgul gibi görünüp 4-5 dk sonra cevap vermek dahamı iyidir cevaplarınızı bekliyorum. Ayrıyeten bir kız mesajlarınıza geç cevap veriyorsa önce başkalarının mesajlarına bakıyorsa nasıl bu durumu düzeltebiliriz ?

Dostlarım mesaj alınca saniyesinde cevaplamak erkeğin prestijine zarar verir mi ? Meşgul gibi görünüp 4-5 dk sonra cevap vermek dahamı iyidir cevaplarınızı bekliyorum. Ayrıyeten bir kız mesajlarınıza geç cevap veriyorsa önce başkalarının mesajlarına bakıyorsa nasıl bu durumu düzeltebiliriz ?
Mesajı attığı saniyede bakıp cevaplarsan ve bunu devamlı bir şekikde yaparsan kız bi zaman sonra bu adamın işi gücü yok herhalde gibi bir düşünceye kapılıp sadece onun peşinden koştuğunu düşünür ki bu da büyük bir sorun. Ama abartıp da sırf bi kıza gizemli görüneyim diye 30dk-40dk bekletme. Dediğin gibi bazen 4-5 dk da bir bazen anında yazabilirsin ama devamlı bir şekilde aynı kalma kıza gizemli olduğunu hissettir. Ve eğer kız sana geç cevap veriyorsa ilgi çekici bir konu konuşmuyorsunuz demektir. İlgi çekici bir konu ile anında cevap vermesini sağlayabilirsin. İşin sırrı kızın merak etmesini sağlamak.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kimi zaman birkaç saat sonra cevap verip kimi zaman anında cevap verebilirsin. Genelde böyle yaparım ben. Daha doğrusu işim olduğu zamanlarda yazışmam o nedenle birkaç saat cevap vermeme durumunda kalırım. Müsait olduğumda 2-3 dakika aralıklarla cevaplarım anlar zaten karşıdaki kişi. Yani müsait olduğumda erken cevap verip müsait olmadığım zamanlarda yazmadığımı anlar yani.

Kimi zaman birkaç saat sonra cevap verip kimi zaman anında cevap verebilirsin. Genelde böyle yaparım ben. Daha doğrusu işim olduğu zamanlarda yazışmam o nedenle birkaç saat cevap vermeme durumunda kalırım. Müsait olduğumda 2-3 dakika aralıklarla cevaplarım anlar zaten karşıdaki kişi. Yani müsait olduğumda erken cevap verip müsait olmadığım zamanlarda yazmadığımı anlar yani.
İkide bir mesaj gelmişmi diye kontrol edip o daha yazarken mesaj bölümünde bulunuyorum doğru olmadığını düşünüyorum sizin fikirlerinizi almak istedim

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Boş vakit nasıl olabiliyor ki. Film izle, belgesel izle, kitap oku yani hiçbir şey yapamazsan bunları yap. Hemen anında cevap vermemelisin.

Arkadaşlarında dediği gibi konuştuğunuz konuya göre cevap süreleri değişmeli..hemen akabinde mesaja cevap verirseniz % 55 bu bana tapınıyor düşüncesi doğar

Boş vakit nasıl olabiliyor ki. Film izle, belgesel izle, kitap oku yani hiçbir şey yapamazsan bunları yap. Hemen anında cevap vermemelisin.
Cidden hiçbiriey ilgimi çekmiyor filmler kitaplar falan çok boş geliyor herşey tek zevk aldığım şey sohbet ama arkadaş çevrem az buda işin kötü yanı