Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mesajlaşmada nasıl ustalaşılır?

Yazacak bir şey bulsam konuşmayı nası devam ettiricem? Bir de çok seri yazamıyorum. Random yerine :D :) ya da emoji mi kullanmak daha mantıklı?

Mesajlaşmayı çok uzun tutmamak gerek. Buluşmak için koordinat ve zaman vermen yeterli. Kızın hımm, peki gibi cevapları üzerine ne yazayım diye düşünme. Zorlamanın bir anlamı yok. Kapıyı açmak için yanlış anahtarı zorlaman hem kapıya hem anahtara zarar. Bir adım geri atarak doğru anahtarı denemeye çalış.

Neden kendini bu kadar kasıyorsun ki?
Bazı şeyler vardır zamana bırakılması gerekir.

Random popüler kültürün bir getirisi tavsiye eder miyim? Etmem.

Çok fazla olmadığı takdirde yerine göre emojiler daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Kendini çok fazla kasma, mesajlaşma felan her şey değil.

Kelimelerin gücüne inanın, eğer anlatmak istediğin şeyi özümsemiş isen merak etme o kullandığın kelimeler o enerjiyi karşı tarafa verecektir.

:) :)

Genellikle şunlara dikkat et, kız senin hakkında sorular soruyorsa hoşlanma belirtisi vardır fakat, konuşma tek yönlü ilerliyorsa ondan bi cacık olmaz Nextle. Bunun dışında aranızda ortak yön bulmaya özen göster, konuşucak konu bulumıyorsan sana sorulmasını istediğin soruları sor karşı tarafa :) her gün yavşak yavşak(sözüm meclisten dışarı) '' Napıyorsun, naber '' gibi kanser sorular sorma.

Arkadaşlar teşekkür ederim fakat buluşma zaten olabilecek bir şey. Günümüzde tanışmaların bir kısmı instagramdan da olabiliyor ki olmasa bile set açtığınız gün kızla bir süre mesajlaşabilme durumunuz var. Kendimi kasmıyorum ama aklıma da bir şey gelmiyor mesajlaşırken. Hızlı yazamıyorum bi de sıkılıyorum buna nasıl çözüm bulurum? Hızlı yazmamı sağlayabilecek bişey var mı?

Arkadaşlar teşekkür ederim fakat buluşma zaten olabilecek bir şey. Günümüzde tanışmaların bir kısmı instagramdan da olabiliyor ki olmasa bile set açtığınız gün kızla bir süre mesajlaşabilme durumunuz var. Kendimi kasmıyorum ama aklıma da bir şey gelmiyor mesajlaşırken. Hızlı yazamıyorum bi de sıkılıyorum buna nasıl çözüm bulurum? Hızlı yazmamı sağlayabilecek bişey var mı?
Alışman gerek zamanla hızlı yazarsın. Telefonu yeni mi aldın?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8