• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Milli Olamamaktan Üzülmek

15 Yaşında milli olmak ? Yok kardeşim ya çok geç kalmışsın yürümeyi söktüğün gibi git s*ks yap.
Arkadaşlarımın çoğu oldu bile sorun da bu işte mesela yaşadığım yerde ortalama yaş 20- 25 falan olsaydı kafama takmazdım ama yaşıtlarım bu kadar kolay yapabilirken benim yapamamam "niye la" sorusunu oluşturuyor.

Kasrqaa

Fahri Üye
Arkadaşlarımın çoğu oldu bile sorun da bu işte mesela yaşadığım yerde ortalama yaş 20- 25 falan olsaydı kafama takmazdım ama yaşıtlarım bu kadar kolay yapabilirken benim yapamamam "niye la" sorusunu oluşturuyor.
Öncelikle arkadaş ortamında herkes kazanovadır herkes behlüldür. Ama o arkadaşlarına set aç de açamazlar. Maskulen git de beceremezler. Yalvar yakara,onurunu satarak kadınlarla sevişmeyi istiyorsan sevişebilirsin, ki düşmanımın bile kızlara yalvararak onurunu gurunu hiçe sayarak sevişmesini istemem. Genelde o tarz olur ya para verip karıya giderler yada yalvar yakar birini bulup sevişirler. Amacın sevişmek olmasın.

Erkeksin sen. Sen güç peşinde koşki kadınlarda senin peşinden koşsun.

zerkes1

Üye
Kardeşim 15 yaşında ne milli olması daha reşit değilsin. Bir polis yakalasa yakanı yırtarlar.
Sacma ama öyle yani 18 yasina kadar saglam spor yap kimseyi takma vücuduna yatırım yap 18 olunca kızlar seninle otomatik ilgilenirler zaten

Betaboy

Üye
Dostum, şimdi senin o dostlarının gerçekten milli oldular mı? Şüpheyle bakmak lazım. Günümüzde modadır milli olmadığın halde milli oldum deyip s*ks hikayesi anlatmak. Sırf ortamda ''Kral'' ilan edilmek içindir bu genelde. Bu kardeşimiz sözde krallığını ilan ettikten sonra etrafındaki piyonlar da toplanmaya başlar ve o şahıslara yağdırır soruları: ''Reis, nasıl milli oldun ya? Hazzı nasıldı? Eve kızı nasıl attın ya..'' Sonra kralımız da başlar sallamaya: ''Kolaydı beyler. Memelerini avuçladım, yılanı deliğe tutturdum, kızı inlettim, anırttım..'' hemen ardından piyonlarımız da kralımıza kanar ve ''Alfa'' ilan ederler. Her kızla konuştuklarında bu kralımızdan taktik isterler. Kralımız da bilmediği halde sırf ''Alfa'' makamını koruyabilmek adına saçma sapan taktikler verir. Kıza çiçek al,öp, giderken sarıl ve yapış dudaklarına..

Bir başka senaryo: Milli olan kardeşimiz, babasının,dayısının,amcasının desteğiyle milli olmuştur. Hatun ayarlanmıştır ve belirli bir ücret karşılığı da hatun kaçak et kesimine izin vermiştir.

3.Senaryo: ''Yaa nolursun, 1 kerecik,söz kimseye anlatmayacağım, hiç mi o kadar hatırım yok, yalvırırım ya bak gerçekten kimse bilmeyecek, hem unuttun mu biz evleneceğiz yani senin kocanım (Yavaş kusun beyler).'' gibi gururunu hiçe sayan ve sırf kızı ikna etmek için tonlarca para harcayan, bir dediğini iki etmeyerek milli olan yiğitlerimiz..

İşte kardeşim, milli olma şekilleri genelde bundan ibaret. Haa elbette cidden kendi alnı teriyle milli olan kardeşlerimiz vardır, barda hatunu düşürüp duvardan duvara fırlatan kardeşlerimiz vardır. Ama senin yaşında milli ya da sözde milli olan şahıslar, genelde bahsettiğim bu 3 senaryodan ibarettir. Düşün,taşın, karar ver.

Negan

Üye
Denilmesi gerekenler zaten denilmiş fakat;

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre 18 yaşından küçük bir kadın ile isteği olduğu halde bile cinsel ilişkiye girmek yasaktır, tecavüze bile giriyor olabilir,