• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Milli Olamamaktan Üzülmek

theturker

Üye
o kadar hatunla konuşuyosan git biriyle çık en azından yiyişirsin bu yaşta milli olmak sakıncalı baya kızı bozabilirsin hamile falan kalabilir veya yakalanırsanız tecavüz suçuyla yargılanırsın vs vs daha erken yani takılcak bir şey değil

Hank Moody

Üye
Evet gençler bu yazıyı yazıyor olmam bile çok saçma bişey ama artık yetti..

Tüm yaşıtlarım çatır çutur çakarlarken, teker teker milli olurlarken, en yıkığı, tipsizi bile bunu yapabilirken benim yerimde sayıyor olmam artık canıma tak ediyor.

Haftalardır full motive haldeyim ama ortamın en yıkığı kızlarla konuştuğunu bi kere bile görmediğim dostum bile 4 yaş büyük kıza çakıyor.

Bense onlarca dişiyle konuşabiliyor olmama rağmen halen başaramıyorum.

Eminim forumda bu durumda yüzlerce kişi var.

Tek istediğim tecrübelerinizi anlatıp beni ve forumdaki diğer bu durumdaki kişileri rahatlatmanız.

Elimi sikmekten bıktım artık hayattan başka beklentim kalmadı sanki.

Ve forumdaki tecrübelilerin yardımcı olacağından eminim tek dayanağım burası yani..
Kız gelip kucağına atlamaz! Kızlarla konuşmak sana sadece o konuda özgüven katar. Senin yapman gereken uygun ortamı hazırlamak ve kızı orada öpmek ve evine çağır. Bunları yapmadıysan kızı nasıl düzüceksin? Yani oturduğun yerden kimse gelip sana sakso çekmez. Konfor alanından çık ve flört etmeyi becer, belli ki kızlar seni arkadaşı olarak görüyor.

Hank Moody

Üye
Kardeşim 15 yaşında ne milli olması daha reşit değilsin. Bir polis yakalasa yakanı yırtarlar.
Sacma ama öyle yani 18 yasina kadar saglam spor yap kimseyi takma vücuduna yatırım yap 18 olunca kızlar seninle otomatik ilgilenirler zaten
İki tarafta reşit değilse bir şey olmuyor diye biliyorum. Gerçi hangi polis sevgilimle evimde sevişmeme karışabilir.

İki tarafta reşit değilse bir şey olmuyor diye biliyorum. Gerçi hangi polis sevgilimle evimde sevişmeme karışabilir.
Biri 14 (kız) diğeri 15 yaşında iki arkadaşım yakalanmışlardı.

Anlattıklarına göre karakola gittiklerini biliyorum fakat herhangi bir ceza almadan psikoloğa yönlendirildiler.

Halen ikisi de okullarına devam ediyorlar çok garibime gitti bu mevzu.

theturker

Üye
Reşit Olmayanla Cinsel İlişki Suçu Nedir? (TCK 104)
Reşit olmayanla cinsel ilişki suçu, cebir, tehdit ve hileye başvurmaksızın 15–18 yaş grubunda bulunan reşit olmayan çocuklarla karşılıklı rızayla cinsel ilişkiye girilmesi ile oluşur (TCK md.104). Kendi rızalarıyla cinsel ilişkiye giren taraflardan her ikisinin de yaşı 18’den küçükse fiil suç teşkil etmez. Suçun oluşması için taraflardan birinin 18 yaşından büyük olması gerekir.

Reşit Olmayanla Cinsel İlişki Suçu ve Cezası

bir kaç yere daha baktım aynı şey yazıyor taraflardan 1inin 18 den büyük olması gerekiyormuş suçun oluşması için