Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Milli Olmak Nasıl Hissettirdi

Merhaba Beyler,
Bu gün milli oldum ve size yaşadığım hisleri anlatıyorum sırasıyla şimdi, ilk olarak böyle bir heyecanla başlıyorsunuz sonra aradan 2 dakka geçiyor ve işiniz bitiyor. Ben bir e*kortla yaşadığım için kadın ilgisiz davrandı ve aramızda herhangi bir çekim olmadığından benim için m*stürbasyondan farksız gibiydi. Pek abartılacak bir şey değilmiş s*ks sanırım bana kattığı en büyük şey de buydu. Merakım geçti ve o heyecanı attım artık.

Se*s sıradan bir şeymiş ve abartıldığı kadar da büyütülecek bir şey değilmiş. Bana öğrettiği en büyük şey bu.

benim ilki 2 saat sürmüştü ama kızı sevmiyordum o sıralar eski sevgilim yüzünden yoğun aşk acısı çektiğim için(şuan asla çekmem saçmalıktı da) itikam seksi gibi bi şey olmuştu benim için ama ilk farkettiğim şey abartıldığı gibi bir şey olmadığıydı

zaten seks garip şey yav yapıyorsun anlamsız geliyor 1hafta boş iş gibi geliyor 1hafta sonra yine deliler gibi istiyorsun cok önemli geliyor

Aşk ve seks dünyada en çok abaratılan ve aşırı derecede fazla değer biçilen konulardan ikisi. Hystericalhermes'in dediğine katılıyorum. Libidona göre önemli hale gelebiliyor bazen. Onun dışında çok da önemli bir konu değil.

Eskortla yaptıgın için de laf edenlere bakma hiç yapmamaktan iyidir :Ddevamı umarım istediğin kızlarla gelir

Eskortla yaptıgın için de laf edenlere bakma hiç yapmamaktan iyidir :Ddevamı umarım istediğin kızlarla gelir
Öz güvenime katkısı olduğunu hissettim, kızlara karşı olan o utangaçlık çekinme hissi çok büyük oranda azaldı, gözüme kestirdiğim bir kız vardı pazartesi onunla konuşucam yanıma çağırıp ne pahasına olursa olsun. En kötü reddedilirim dalga falan geçerler aralarında. Bunun olacağını da sanmıyorum, olsa da umrumda olmaz nextleyip geçerim.

Öz güvenime katkısı olduğunu hissettim, kızlara karşı olan o utangaçlık çekinme hissi çok büyük oranda azaldı, gözüme kestirdiğim bir kız vardı pazartesi onunla konuşucam yanıma çağırıp ne pahasına olursa olsun. En kötü reddedilirim dalga falan geçerler aralarında. Bunun olacağını da sanmıyorum, olsa da umrumda olmaz nextleyip geçerim.

Dostum yaptığın gayet normal bir şey
kadın ve erkek arasında çekim olur ve erkek ile kadın konuşur,sevişir bunlar olağan şeyler

dalga geçerlerse bile bil ki bu onların salaklığı ama öyle bir şey olacağını sanmam

ki sana yegane tavsiyem reddedilecek bir duruma düşme

teklif vesaire uzak dur git havadan sudan muhabbet et ortak arkadaş varsa seni onunla olan ortamına soksun muhabbet sohbet derken hiç teklif etme edeceğin tek teklif beraber bi şeyler yapmak teklifi olsun(film vesaire)uygun zamanda da dudağına yapıs

emin ol teklif etmekten daha yüksek başarı oranı sağlarsın böyle

Dostum yaptığın gayet normal bir şey
kadın ve erkek arasında çekim olur ve erkek ile kadın konuşur,sevişir bunlar olağan şeyler

dalga geçerlerse bile bil ki bu onların salaklığı ama öyle bir şey olacağını sanmam
Doğru söyledin, sevişmek normal geliyor zaten artık, konuşmakta zamanla konuşa konuşa daha da normalleşicek benim için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8