• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Mizah

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Kaliteli espiri nasıl yapılır ben hep soğuk eapiri yaparım yerine göre iyi oluyor ama sürekli olunca da olmuyor ama tutamıyorum kendimi

okumakla ve yaratıcılıkla oluyor. ben mizah için değil ama normal sohbeti daha iyileştirmek için egzersiz yapıyorum. mesela bir cümle kur. son iki kelimesini kullanarak daha yaratıcı bir cümle kur. mizaha da etkisi olacağını düşünüyorum. ayrıca stand-up ve sitcom dizileri izleyebilirsin. cidden etkisi çok fazla.

İçinden gelmesi lazım bi yerden sonra akıp gidersin tabii dozunu iyi ayarla sonra şaklaban sıfatına tabii tutulma

Kaliteli espiri nasıl yapılır ben hep soğuk eapiri yaparım yerine göre iyi oluyor ama sürekli olunca da olmuyor ama tutamıyorum kendimi
Allah vermemişse o yeteneği ne kadar da komiklik yapmaya çalışırsan batarsın.Ha tabii ki kitaplardan birşeyler kapabilirsin ancak yapmacık olduğu anlaşılırsa komik değilsin gibi geri tepkiler alabilirsin

10 kelime seç ve bu kelimeler için 1 dakika boyunca cümle kur ve bunu hergün yap faydasını göreceksin