• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Mutlu son

Helazimus

Üye
Açtığın her saha raporunda tekrarlıcam sanırım dediğim şeyi bro. Bi yerinde dur kız bırakmıcaksın ülkede 😄 Tip ve ses olarak zaten birkaç adım önde başlamışsın. Bide şu alfalığı ekledin tam oldu. Eline sağlık 😄

Yumot

Üye
Açtığın her saha raporunda tekrarlıcam sanırım dediğim şeyi bro. Bi yerinde dur kız bırakmıcaksın ülkede 😄 Tip ve ses olarak zaten birkaç adım önde başlamışsın. Bide şu alfalığı ekledin tam oldu. Eline sağlık 😄
Aynen öyle saol canımsın kardeşm
Redpilden önce alfasal davranışlarım çoktu ama kullanmayı bilmiyordum
Ve bazı köreltmem gereken yanlarım vardı açıkçası güzel geliştim
6-7 aya yakın teori öğrendim ve öğrenir öğrenmez pratiğe döktüm ki içselleştireyim bunun yanında
Gitar çalıyorum ,güzel bir cbr 250r motorum var,çevreye göre yakışıklıyım
Aile tarafından özgürüm falan
Bunlarla birleşince gerçektende çok kız tavladım son 2 yılda
bu durumdan sıkıyorum açıkçası
Bu aralar güzel bi bayanla tanıştım
Onunla düzenli bir ilişki kurmaya çalışıyorum ama içimdeki hayvanı bir türlü durduramıyorum,kızla buluştuktan sonra ayrılır ayrılmaz 10 dk sonra set açıyorum bunu yenmem lazım rutine dönüştü bende...

Aynen öyle saol canımsın kardeşm
Redpilden önce alfasal davranışlarım çoktu ama kullanmayı bilmiyordum
Ve bazı köreltmem gereken yanlarım vardı açıkçası güzel geliştim
6-7 aya yakın teori öğrendim ve öğrenir öğrenmez pratiğe döktüm ki içselleştireyim bunun yanında
Gitar çalıyorum ,güzel bir cbr 250r motorum var,çevreye göre yakışıklıyım
Aile tarafından özgürüm falan
Bunlarla birleşince gerçektende çok kız tavladım son 2 yılda
bu durumdan sıkıyorum açıkçası
Bu aralar güzel bi bayanla tanıştım
Onunla düzenli bir ilişki kurmaya çalışıyorum ama içimdeki hayvanı bir türlü durduramıyorum,kızla buluştuktan sonra ayrılır ayrılmaz 10 dk sonra set açıyorum bunu yenmem lazım rutine dönüştü bende...
Bu özelliği isteyen o kadar insan var ki amk! Birde yok etmek istiyormuşsun beline kuvvet yok falan etme aç set herkes kendi ekmeğini yer :D