• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Müzik dinlemek istiyorum artıkk!!

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
Beyler çok fazla müzik dinlediğim için sürekli aynı şarkılar beynim de çalar oldu. Hepsini ezberledim bildiğin arkadan melodiyi verirseniz direk kelimeleri kendim çıkarıyorum. Artık farklı müzikler dinlemek istiyorum. Remixli olsun , klasik olsun fakat can sıkıcı klasikler değil. Örnekler atacağım beyler müzik listesi falan olan varsa atsın 1000 tane 500 tane sabaha kadar indiririm help !
Genellikle, imagine dragons , twenty one pilots , melanie martinez , fall out boy , marilyn manson , 2cellos, sia, skrillex , gibi grupların şarkılarını dinliyorum. ACDC , bir tane rus grup vardı ramstein mi ne diye şarkısı vardı o da efsane. Yani benim dinlediğim türleri az çok anladınız. Bir kaçta örnek atacağım bunlara göre lütfen yardımcı olun artık bunaldım.
Gibisinden beyler müzik konusunda çok seçiciyimdir. Eğer ki kulağıma en ufak cızıltısı güzel gelmezse silip atarım. Size göre kusursuz olan şarkıları önerin pls...
 
Üst