Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Müzik seçimi

Duygusal ve arabesk tarz müzikler dinlemeyi önermem. Özellikle de o tarz şarkılar dinlerken eğer hedefinizdeki kızı düşünürseniz iş FELAKET. Eğer sizde dinlediğinizde öyle hayallere düşünüyorsanız dinlemenizi önermiyorum. Ama kendinizi kontrol edip ''sadece hoşuma gittiği için dinliyorum'' derseniz olabilir. Onun dışında eğer vücut geliştirme işine girdiyseniz eskiden izlediğimiz (buradaki çoğu kişi izlemiştir herhalde) WWE superstarlarının müziklerini öneririm.;)

Ruh haline göre müzik dinliyorum derler genelde. Halbuki insanın ruh halini dinlediği müzikler belirliyor. Sevgili yapmak istediğim zamanlarda duygusal müzik dinleyerek kendimi boşlukta hissederim kısa bir süre sonra da sevgilim olur :)

Murat Akay ile Grup Vitaminin şarkıları güzel,şarkılardaki anlamlı mesajlar ise daha güzel :D

moruk ben ruh halime göre değilde kulağıma hoş gelen HERŞEYİ dinleriim

müziklerin sözlerinin bilinçaltına etkisi olduğunu düşünüyorum. mesela asla başarısızlık, kötülük vs. şeyleri anlatan şarkıları dinlemem. başarı, güç, azim vs. gibi motive edici şeyler içeren şarkıları dinlerim. bu yüzden sözler çok önemli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8