• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Müzik seçimi

bfuckere

Üye
Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
35
Şehir
Kocaeli
Duygusal ve arabesk tarz müzikler dinlemeyi önermem. Özellikle de o tarz şarkılar dinlerken eğer hedefinizdeki kızı düşünürseniz iş FELAKET. Eğer sizde dinlediğinizde öyle hayallere düşünüyorsanız dinlemenizi önermiyorum. Ama kendinizi kontrol edip ''sadece hoşuma gittiği için dinliyorum'' derseniz olabilir. Onun dışında eğer vücut geliştirme işine girdiyseniz eskiden izlediğimiz (buradaki çoğu kişi izlemiştir herhalde) WWE superstarlarının müziklerini öneririm.;)
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
582
Ruh haline göre müzik dinliyorum derler genelde. Halbuki insanın ruh halini dinlediği müzikler belirliyor. Sevgili yapmak istediğim zamanlarda duygusal müzik dinleyerek kendimi boşlukta hissederim kısa bir süre sonra da sevgilim olur :)
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
671
Yaş
21
Şehir
Eskişehir
Murat Akay ile Grup Vitaminin şarkıları güzel,şarkılardaki anlamlı mesajlar ise daha güzel :D
 

mihsekersi

Üye
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
377
Yaş
18
Şehir
İstanbul
moruk ben ruh halime göre değilde kulağıma hoş gelen HERŞEYİ dinleriim
 

holyQb

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
177
Şehir
İstanbul
müziklerin sözlerinin bilinçaltına etkisi olduğunu düşünüyorum. mesela asla başarısızlık, kötülük vs. şeyleri anlatan şarkıları dinlemem. başarı, güç, azim vs. gibi motive edici şeyler içeren şarkıları dinlerim. bu yüzden sözler çok önemli.
 
Üst