Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mystery Metodunun Sorunu

Mystery method daha acik/individualist toplumlara gore. Bizim gibi kapali/collectivist kulturde yemez.

Kizla bi sekilde baglantin ya da arada ortak arkadas, referans vs. biseyinin olmasi lazim.

Mystery method daha acik/individualist toplumlara gore. Bizim gibi kapali/collectivist kulturde yemez.

Kizla bi sekilde baglantin ya da arada ortak arkadas, referans vs. biseyinin olmasi lazim.

Öpüşme metodunu bu zamana kadar 5 kişide denedim.
1 tanesiyle gezide tanışmıştım ve o gün öptüm.
Diğer 2 tanesi okuldandı ve onları da öptüm.
Geriye kalan ikisinde ise reddedildim,bunlar ilk iki denememdi,muhtemelen dışarıdan çok gergin göründüğüm için reddedildim.
Yani bence kişiden kişiye değişiyor.

Aslında şöyle bir olay yapsaydın daha iyi olurdur.
- Merhaba, hemen arkadaşlarımın yanına dönmem gerek ama üçüncü bir kişinin fikrini almalıyım. Deminden beri tartışıyoruz, sizce erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı?
(Burada erkekler ya da kızlar şeklinde standart bir cevap bekliyorum ama kız objektif ve zeki çıkıyor. :D)
+ Kişiden kişiye göre değişir bence.
(Bir an ne cevap vereceğimi şaşırıyorum.)
-En çok yalanı ben söylerim. Sana merhaba demek için basit bir yalana sığındım. Ben @Metafor der elini uzatırdın. (Yüzünde hafif bi gülümsemeyle)
+Hihihi(kız hemen yelkenleri suya indirir seninle tanışırdı.)

Bu günden sonra bu oyunu denemeni istiyorum

Orjinal kanka
Ama böyle yaptığımızda kız hemen ona yazdığımız anlıyor. Önce bizden etkilenmesi gerekmez mi?

Kız ona yazdığını anlasın işte ne güzel işler böylelikle hızlı ilerler hemen sevgili moduna geçilir sevgili modunun olmasının sebebi tipik türk kızı olması. Senden etkilenirse işler hızlı gelişir ama etkilenmezse zaten red yemiş olursun garantici bir yaklaşım

Sokakta avmde direkt açılış
Kendi sosyal çevrende kesinlikle dolaylı açılış

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8