Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mystery'nin Beş Çekim Tetikleyicisi

Herkese iyi akşamlar beyler umarım sağlığınız,rahatınız yerindedir :) Başlıktan da anlaşıldığı konu çekim tetiklemek.Uzatmadan konuya girelim...

1-Ön Seçilim: Diğer kadınlar tarafından beğenildiğinizi gösterme olayıdır.En önemlisi bu diyebilirim diğerleri arasında bana kalırsa.
2-Erkeklerin Lideri:Anlaşılacağı üzere erkekler arasında liderlik edebilme olayıdır bu.
3-Sevenlerin Koruyucusu:Kadını ya da değer verdiğiniz şeyleri koruyabilme olayıdır.
4-Duyguları gösterebilme yeteneği ve isteği:Zor şartlarda,durumlarda ve olaylarda doğru şekilde duyguları yansıtabilme yeteneği
5-Kendinden büyük amaca sahip olmak:Hayatta tutkunuz olan ya da uğruna uğraş verdiğiniz şeylerin olması

Bunları bilmek farkındalık yaratacağından oyuna da etki eder.Eklemek istediğiniz olursa yine söylüyorum lütfen ekleyin.Sağlıcakla kalın :)

Keşke açsaydın, örnekler falan verseydin kankam.

Beyler anlatabilirim tabii ki ama bu sefer fazla bilgi yüklemesi olup kafayı yorar.Bana farketmez bu konular hakkında yazılar paylaşabilirim ya da bu konunun devamını getirebilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8