• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Napıyorsunuz Gençler ?

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
313
Şehir
Antalya
Uzun süren bir aradan sonra herkese tekrardan merhabalar. Özlediniz mi beni ey Alfaloji ahalisi ? Ben özledim, o yüzden geri dönüş yapmanın vaktinin geldiğine karar verdim.Ayrıca bu 2 aydır oldukça yoğun bir tempo içerisindeydim iş güçten dolayı.

Artık kalıcı olarak Rusya'nın başkenti Moskova'ya taşındım, şu an size eksi on yedi dereceden yazıyorum, Türkiye'nin kıymetini bilin len.

Tabi ki bu 2 aylık süre içerisinde Rus kızlarını da bolca inceleme imkanı buldum, kafe bar klüp gibi yerlerde ve Badoo-Tinder-VK gibi sosyal ağlarda birçok kızla tanıştım ve bu konudaki izlenimlerimi sizlerle paylaşmaya gayret edeceğim. Ama şimdilik şunu söyleyebilirim ki: bizim ülkemizin kız profilinden çok farklılar. Her şeyden önce kültürleri bizden daha farklı, bazı konularda bizden çok çok daha gevşek iken bazı konularda ise bizden çok çok daha fazla sıkılar.

Neyse, artık kavuştuğumuza göre gelecekteki konularda görüşmek üzere. Rusya'daki ortam ve kızlar hakkındaki izlenimlerimi ve önerilerimi de birkaç konuya bölerek sırasıyla atacağım, o vakte kadar kendinize iyi bakın!

İyi Forumlar!
 

yasins7

Üye
Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
45
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Hoşgeldin cidden özlettin kendini en sevdigim yazarlardan birisin yazılarını bekliyorum
 
Katılım
24 Kasım 2018
Mesajlar
44
Yaş
34
Şehir
İstanbul
Öncelikle hoş geldin.

Türkiyede tek derdimizin soğuk olmasını o kadar isterdik ki emin ol.

güzel yere taşınmışsın, buraya göre, görece daha özgür, nisbeten daha insana saygının olduğu bir kültür.

Rus kültürünü severim, ülkemizde pek çok hemcinsimizin aksine benim düşüncem sadece rus amlılarından kaynaklanmaz tabii.
 

-Why-

Üye
Katılım
12 Kasım 2018
Mesajlar
354
Yaş
20
Şehir
İstanbul
Abi çok sevindim yurtdışına gitmekle en iyisini yaptın ya resmen kendim gittim gibi hissediyorum. :)

Rus kızlarıyla ilgili yazını merakla bekliyorum Türk kızlarını anladık çünkü.
 
Üst