Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

nasıl adım atmalıyım ?

o halde nextliyorum kızı :)
kanka bence oyuna start ver. onlar seni oyuncak olarak kullanmış artık senin avcı konumunda olman lazım. kıskandır birbirlerine ne güzel işte 4 kız varmış diğer kızın seni göreceği şekilde başka bir kızla takıl. ben değiştim imajı ver bunu yaparkende kitapları oku bilgi edin bence bulunmaz nimet.

o halde nextliyorum kızı :)
Olm her önünüze geleni nextlemeyin,şansın var hala senin kardeşim şimdi diğer erkek kankaları(uyduların)yaptığı hareketleri,konuşma biçimlerini gözlemle o adamlar ne yaptıysa tersini yap.
Kıza çok değer yüklemeyip eğlenmene baktığında hayatı sana sunacak :)

Öncelikle meraba arkasaşlar bu camiayı keşfetmedrn önce tam bir edendi hatta yıkık bir erkektim duygusal bağlarım felan vardı neyse konu bu değil
Konuştuğum 3 kız var tam bir meriçim anasını satayım kızların çoğu şeyini biliyorum ama aralarından bitanesini sevgili yapıp diğerlerine siktiri çekmek lazım yad a diğerlerini şimdimi bırakayım , bitanesinin sevgilisi bar bitanesinin yok benim elde etmeye çalıltığımın aynı brnim gibi erkek kankaları var be sinir bozucu şey
Kızın erkek kankaya ihtiyacı yok kanka gibi yaklaşmayı bırakmalısın, diğer kızlara siktir çekme hatta onlarlada flört et ki sosyal değerin artsın. Kankaları ile arasındaki ilişkiyi gözlemle. Kankalarından biri efendi şişman erkekse o uydu erkektir onla rekabete giripte kendini yorma , p*ç kankası varsa asıl korkman gereken kişi odur.

Kız ile arandaki durum ne. sadece tanıştınız mı yoksa yakın arkadaş mısın?
Not: Kızın seni yedek sevgili yapmasına izin verme.

Nextleme etrafında kızlar bulunsun.Kanka olarak devam et bir beklentin olmasın.

Kızın erkek kankaya ihtiyacı yok kanka gibi yaklaşmayı bırakmalısın, diğer kızlara siktir çekme hatta onlarlada flört et ki sosyal değerin artsın. Kankaları ile arasındaki ilişkiyi gözlemle. Kankalarından biri efendi şişman erkekse o uydu erkektir onla rekabete giripte kendini yorma , *** kankası varsa asıl korkman gereken kişi odur.

Kız ile arandaki durum ne. sadece tanıştınız mı yoksa yakın arkadaş mısın?
Not: Kızın seni yedek sevgili yapmasına izin verme.
beni yakışıklı bulduğunu dile getirdi ben direk tanışma faslına geitrdim olayı çok erken davrandım ve kızla muhabbeti kurdum ama kız herşey için çok erken diyodu

beni yakışıklı bulduğunu dile getirdi ben direk tanışma faslına geitrdim olayı çok erken davrandım ve kızla muhabbeti kurdum ama kız herşey için çok erken diyodu
Kadınların laflarını önemseme banada önceden sen iyilerine layıksın sen iyi çocuksun diyorlardı fakat davranışları belliydi :D tabiki beni yedekte tutmaktı :D sözlere değil davranışlarını analiz etmeye bak. Ben yolda gördüğün 10 kadına birden iltifat ederim lafla seviyorum dersem hangisi inanır :D

Kadınların laflarını önemseme banada önceden sen iyilerine layıksın sen iyi çocuksun diyorlardı fakat davranışları belliydi :D tabiki beni yedekte tutmaktı :D sözlere değil davranışlarını analiz etmeye bak. Ben yolda gördüğün 10 kadına birden iltifat ederim lafla seviyorum dersem hangisi inanır :D
ya sorma abi herşey kırmızı hapla tanışmasan önce iyiydi acısıylada tatlısıylasa iyiydi çünkü cahil mutluluğu cahil olmanın verdiği zevk vardı kızlar konusunda ama şimdi herşey basit gelmeye başlıyo sasece bendeöi oluyor bu ?

ya sorma abi herşey kırmızı hapla tanışmasan önce iyiydi acısıylada tatlısıylasa iyiydi çünkü cahil mutluluğu cahil olmanın verdiği zevk vardı kızlar konusunda ama şimdi herşey basit gelmeye başlıyo sasece bendeöi oluyor bu ?
Bugünlü yaptığım salaklığımı anlatsam feleğin şaşar :D ben bu işler bir kızdan hoşlandım red yemiştim reddide baya taşaklı yemiştim :D o aşık olduğum kızı gördüm bir bok yapamadım gidip konuşuyummı diye düşünürken g*t gibi kaldım. eski ezik sünepe halime döndüm bi anda gidip konuşamadım bile, hala ona karşı duygularımın yoğun olduğunu hissettim. Kendimden hiç bu kadar nefret etmemiştim. Halbuki önceki red eden kızları bana hayran bırakmıştım ama bununla konuşamadım bile.

Bugünlü yaptığım salaklığımı anlatsam feleğin şaşar :D ben bu işler bir kızdan hoşlandım red yemiştim reddide baya taşaklı yemiştim :D o aşık olduğum kızı gördüm bir bok yapamadım gidip konuşuyummı diye düşünürken *** gibi kaldım. eski ezik sünepe halime döndüm bi anda gidip konuşamadım bile, hala ona karşı duygularımın yoğun olduğunu hissettim. Kendimden hiç bu kadar nefret etmemiştim. Halbuki önceki red eden kızları bana hayran bırakmıştım ama bununla konuşamadım bile.
aga keşke birine aşık olsamda açılmayı sonra düşünürüz yaa nası bi sömürülme varsa içimde kimseye aşık olamadım bizde red yedik zamanında senin durumunu çok iyi anlıyorum :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8