• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Nasıl Ciddi Bir İnsan Olabilirim ?

seriff

Üye
Evde veya tek başına hiçbir şeye gülmüyor veya çok ciddi bir insanken arkadaş ortamına gelince anlattıkları her şeye gülüyorum veya konuşurken gülerek konuşuyorum. Bunu nasıl atlatabilirim ?

basliyoruz

Üye
zor olan gülmek iken aslında ciddi olmak sosyal olarak rağbet görüyor. Az gülen insanın gülümsemesi karşı taraftan ödül gibi algılanıyor, daha değerli hale geliyor. İnsanlar ciddi adamı güldürmeye uğraşmaya daha meyilli oluyor. Ciddi bir karakter büyük nimet gerçekten.

alfabey

Üye
Aynı sorun bende de var.Ben de çözüm arıyorum.

Ben de öyleyim pek takma, kafana istediğini yap gülmek istediğin yerde gül istemediğin yerde gülme yeter

payildor

Üye
Çünkü tersine çalışıyor. Her insan gibi, evde sertse dışarıda farkılık arıyor. Evde gülen eğlenen ise dışarıda gerek duymuyor.
Bunu şöyle yapabilirsin, arkadaşlarına verdiğin değeri azaltarak.
Çünkü emin ol, gereğinden fazla değer yüklüyorsun ve onların her dediği komikmiş veya doğruymuş gibi bir düşünce sergilemez isen bu dediğin problem ile karşılaşmazsın.

At gözlüklerimi çıkarıp onlardan farklı düşünmeye başladığım zaman, hepsi boş beleş insanlar olarak geldi. Taktım kulaklığı, evimden okula okuldan eve gidip geliyorum :)

HuseyinS

Üye
Ciddi olman gerektiğinde ciddi oluyorsan problem yoktur. Pozitif enerji yaymak güzel şey. Kendi anlattıklarına gülme yeter :)

Rainmaker

Üye
Çok ciddi olmak iyi bir şey değil kesinlikle. Sahte ya da abartılı gülmüyorsan sıkıntı yok.

xenosomer

Üye
Evde veya tek başına hiçbir şeye gülmüyor veya çok ciddi bir insanken arkadaş ortamına gelince anlattıkları her şeye gülüyorum veya konuşurken gülerek konuşuyorum. Bunu nasıl atlatabilirim ?
Ben nabza göre şerbet taraftarıyım yani sürekli gülmek tabi yersiz. sürekli ciddi de olmayın çok istiyosanız putin gibi botoks felan yapın banane .polat alemdar mı olcanız olum