• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Nasıl poz veririz?

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Evet arkadaşlar internette kızlar için poz verme taktikleri/stilleri var ama hepsi tabiikide feminen pozlar peki biz nasıl poz vereceğiz ben biraz bakındım bulamadım bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Takım elbise ile epey poz var ama nerede çekileceğine bağlı. Bi kere bi arkadaşınla yanyanaysan kollarını onun omzuna atma, araban varsa arabaya yaslanıp poz verme, oturuyorsan arkana yaslan ya bacaklarını-kollarını aç ya da bacak bacak üstüne atıp kollarını aç, yer kapla yani. Bulunduğun ortamla alakalı pozlar tamamen.

Eğer bir kadın ile çekileceksen vücudun kadına değil ileriye dönük olacak.

Alt tarafta ki fotoğrafta feminen bir poz var adam vücudu kadına dönük ve tamamen teslim olmuş. Fotoğrafta ki Trump'ın oğlu. 🙄

beta-male-tell.jpg

Aşşağıda ise vücut kadına dönük değil ve yükü tek bacağına vermiş.

jason-statham-alfa-pozu.jpg

Son düzenleme:
Benim en çok merak ettiğim selfie Çekerken nasıl poz vermeliyiz Nasıl bir Ortamda çekmeliyiz Duruşumuz nasıl olmalı bilgili doatlarımızdan taktik istiyorum :)

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Benim en çok merak ettiğim selfie Çekerken nasıl poz vermeliyiz Nasıl bir Ortamda çekmeliyiz Duruşumuz nasıl olmalı bilgili doatlarımızdan taktik istiyorum :)
Kanka yandan bakmayın selfie çekerken. Düz olsun yani bakışınız. Yandan olunca çok itici duruyor. Herkes için böyle bu durum. Çok zor durumda kalmadığınız sürece selfieyi önermem.