Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

NE SÖYLEDİĞİN DEĞİL NASIL SÖYLEDİĞİN ÖNEMLİ!!

Bu sözü okuduğum yazılarda görmüştüm. Bu gün deneyimledim bir kaç gündür ilgimi çeken bir kız vardı iş yerinde . Sabahları dosyayı alır binanın salonuna geçer bizde imzalarız ben erken geldim bekledim tabi benle birlikte 20 kişi falan var beklemeyide hiç sevmem. Kız geldi getirdi ben o sırada tuvaletteydim (LAVABOO) imza sırası bende baktım 2 kızada ve söyle dedim ''Arkadaşlarla tartıştık aramızda para toplayıp size helikopter alacağız daha erken gelirsiniz dedim ama derken yüzümde gülümseme yok katıyımdır biraz sabahları haliyle yok efendim zamanında getirdik soyle boyle diye laf yaptılar fakat burda önemli olan benim bunu söylerken p*ç gülüşü yapmamamdı. Tek başıma idim yanımda destekçimde yoktu bu kötü oldu benim için fakat hiç sikimde değil iyi gittiğimi düşünüyorum deneyim diye yazdım beynime :D Dediğim gibi hatalardan ders alırsak gerisi sıkıntı değil takmayın :D ben gülmedim gülsem daha iyi olcaktı ama yapcak bisi yok katı bir adamım sabah sabah birde :D Rahat olun esen kalın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8