Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne yaparsam yapayım başarı, sonuç elde edemiyorum.

N.R

Ne yaparsam yapayim başarı, sonuç elde edemiyorum. Bu söz bir çok kez işittiğim bir söz zira insanlar sürekli bir şeyleri bahane edip kolay yoldan işin içinden çıkmaya çalışıyor, madem kadın tavlamak istiyorsunuz madem sevişmek istiyorsunuz o zaman çalışacaksınız kardeşim bu kadar basit. Çalışacaksınız, okuyacaksınız, teker teker deneyeceksiniz. Forumda yeterince gelişmiş insanlar var (gelişme sadece kadın konusunda olmaz, bahsettiğim gelişim güç sahibi olmak) ve bu adamlar 3-5 senesini bu yola adamış insanlar. Buraya gelip "Abi Kırmızı Hap varmış yeyince at üstünde karı topluyormuşuz doğrumu" gibi saçma sapan sorular sormayın zira bu 1-2 haftada olacak bir öğreti olsa herkes kadın avcısı olurdu zaten anasını satayim.

Dışarıya çıktığımda gözlem yapmayı seviyorum ve sizinde sevmenizi tavsiye ederim insanları okumak, izlemek kadar güzel bir şey yok. Birazcık bakının etrafınıza yanınızdan geçen çekici bir dişiye 5 erkek bakar fakat 1 tanesi bile gidip o dişiyle konuşmaz neden? Sizde baktınız o dişiye konuşmadınız neden? Bunlar sorulması ve yanıt verilmesi gereken sorular, hareket etmeden hiçbir şey elde edemezsiniz. Peki N.R güzel konuşuyorsun, hoş konuşuyorsun fakat ben bu lafları zaten 30 defa duydum nasıl sonuç elde edeceğim? Sabır ve birazcıkta zekayla elde edeceksin kardeşim.

Mental düşünce değiştirme bu işin ana bileşeni diyebilirim. Mental düşünceniz tamamen kadın tavlamaya yönelik olur ise karaktersiz bir kadın avcısına dönersiniz fakat mental düşünceniz elindekiyle yetinmeyen, bilgi için aç bir düşünce yapısına dönüşür ise işte o zaman gerçek bir adam olacaksınız beyler. Kusura bakmayın etrafında gördüğü 2-3 düzeyindeki kadınlarla dahi konuşamayan bir herif iseniz, arkadaş ortamında sürekli dalgaya alınan bir herif iseniz "bana göre" adam değilsiniz sadece penisi olan bir bireysiniz işte.

Mental düşünce bu hayattaki değiştirmeniz gereken en önemli düşünce ve bu düşünceyi değiştirmeniz için tonlarca ses kaydı, tonlarca konu attım/açtım hanginiz okudunuz (yeni gelen üyelerden bahsetmekteyim, eski üyeler benim konulardan sıkılmaya başlamıştı zaten :d)? Bu yüzden bana çıkıp sonuç elde edemiyorum abi, ne yapmalıyım demeyin.

Değineceğim bir diğer hatanız ise her bilgiyi (öğrenilmesi aylar alacak olsa bile) şuanda, aniden elde etmek istemeniz. Ulan bu düşünce yapısı bir kere beynin yapısına aykırı, beyin öğrenilmesi uzun zaman alacak bilgiyi öğrenmek istemez veyahutta bu bilgi kendini yoracak ise gene öğrenmek istemez (atalarımızdan bize bahşedilen özelliklerimizden biridir bu :/). Diyelim ki neg konusunu yalayıp yutmak istiyorsunuz, ne yapardınız? Açıkçası ben her gün açar okur ve etrafımdaki dişilerde deneme yapardım ve ben bunu yaparken beynim bana "boşver kanka dışarı çıkıp ne yapacaksın? Kadınmış heh, boş iş" diyeceğini gayet iyi biliyorum zira öğrenilmesi ve mükemmel seviyeye getirilmesi güç bir bilgi zira her an bambaşka neglerle karşı kalabiliyorsunuz (altında yatan sorular ve cevaplar aynı olsa bile soruş biçimindeki farklılıklar bazen yanıltabiliyor insanı).

Bu tip durumlarda beyin aynen böyle diyor "Stop Right There Brother, I need to watch TV" ve beyin bu sinyali bedene ilettiği an tamamen salıyorsunuz. Peki o zaman ne yapacakmışız? Kazanmak istediğiniz bilgiyi, mükemmelleştirmek istediğiniz bilgiyi elde etmek için bu bilgiyi belirli parçalara bölüp tekrar etmek, araba sürmek gibi düşünün bunu. İlk başta işler çok zor ve kompleks gelirken birazcık tekrarın ve pratiğin ardından çok rahat bir şekilde araba kullanabilirsiniz. Bu örnek mükemmel bir örnek alın bunu kafanıza yazın.

Tamam mental düşüncemizi hallettik. Nasıl çalışacağımızı, nasıl öğreneceğimizi bir nebze anladık peki bir sonraki basamak ne? Bir sonraki basamak insanı en çok zorlayan basamak, basamağın adı "bağımlılıklar".

Bağımlı olduğumuz olayları bırakmak bir hayli zordur (özellikle iradeniz düşükse). Bilgisayar bağımlılığı, Sosyal Medya bağımlılığı, masturbasyon, p*rno, kadın ve en önemlisi eskiden düşündüğünüz kavramlar. Aşk, kadınlar kutsaldır, baban anandır kadın kadındır falan hani hatırladın mı? Bu platforma ilk defa giren insanların %80'inin hala aşka inandığını, kadınların kutsal bir nimet olarak gördüğünü veyahutta bilgisayardan başını kaldırmayan asosyal insan evlatları olduğunu düşünüyorum. Şimdi sana küçük, minnacık bir soru soracağım. Bu saçma sapan sana sürekli zaman ve efor kaybı yaratan bağımlılıklardan zaman mı kalıyor ki sonuç alasın?

İstediğiniz kadar mental manada mükemmel seviyeye gelin bu aptal bağımlılıklarınızı bırakmadığınız taktirde açıkçası sizden hiçbir şey olmaz.
Şimdi elimize bir kaç bağımlılık alalım ve ona kin kusalım, hazırmısınız?

Bilgisayar bağımlılığı : Bu bağımlılık türü genel olarak lise çağlarında başlıyor, ergen bireyimiz ya erkek ortamında havası olsun diye bu bağımlılığa katılıyor ya da benden zaten hiçbir şey olmaz diyip bu bağımlılığa adım atıyor. Sonuç olarak ise günde 8 saat oyun oynayan insan evlatları çıkıyor ve burada hayıflanıyor, ben bu tür insanların dışarıya çıkarken bilgisayar kasasını alıp ciğerlerine soktuğunu düşünüyorum zira başka bir açıklaması olamaz.

Sosyal Medya Bağımlılığı : Ah ah bu manyak şey günümüz gençliğini berbat bir hale sürüklüyor. Herkes bir popüler olma sevdasına kapılmış afedersiniz sıçtığı boku bile Instagrama atacak "aaa bakın kahverengi sıçmışım" diyecek. Gününüzün %40'ını çaldığını düşündüğüm bir bağımlılıktır ve bu %40'lık zaman biriminde gidip saha yapmak aklınıza gelmiyor zira Instagram'da bin takipçiniz olunca kadınlar bacaklarını açıp, içeriye buyur efendim diyecek.

p*rno ve Masturbasyon Bağımlılığı : Bundan bahsetmek bile istemiyorum, zamanla bırakın.

Bir rahatlama geldi içime, uzun süredir kusmak istediğim sinirimi döktüm ve açıkçası çok mutluyum. Uzun lafın kısasına gelirsek zira Türk insanı okumayı neredeyse hiç sevmiyor, mental düşünceniz ve bağımlılıklarınızı gözden geçirip değiştirmediğiniz takdirde kimse gelip bana "abi sonuç yok" demesin.

Herkese iyi şanslar, iyi sahalar ve iyi geceler.

Bende de "Alfaloji" bağımlılığı oluştu ciddi ciddi, sardınız başıma her gün bir post atmadan kendime gelemiyorum xd

Yorgun ve yaşlı bir kurtum artık, yerimi gençlere bıraktım xd. Şaka bir yana Godless ile bir planımız var eğer rayları oturtabilirsek güzel olacak, hayırlısı diyelim.
Umarım olur ^^ eski günlere yetişemesem de bir süredir buradayım , fişek zamanlarınızı görmek güzel olurdu

• Beğen
Tepkiler: N.R
Al bu senin için o zaman;

Bu yüzdendir ki adam olun len :D.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu mastürbasyon dışında bir bağımlılığım kalmadı. Mastürbasyon yapmayı bir süre bırakıyorum, aklımdan atıyorum ve birden saçma bir şekilde aklım kayıp sertleşmeye başlıyorum. Elbette bahane yok bu sorunu halledeceğim.
Mental olarak, iradesel olarak sağlamım -hayata bakış, kadınlara bakış, bilgisayar ve sosyal medya bağımlılığı vs. yani mastürbasyon'u şimdilik buraya dahil edemiyorum, mastürbasyon'u halledince sanırım mental/iradesel olarak bir eksiğim kalmayacak- kendime güvenim yerinde/tamdır.
Bazı konularda pratik eksiğim var, her anımı aynı egzersize, konuya ayırmadığım için, onları da yavaş yavaş ilerletiyorum. Aslında pick-up egzersizlerini artıracağım.

Güzel bir yazı, hem teşekkür hem tebrik ediyorum.

İnsanlardan nasıl gözlemler yapıyorsun mesela ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8