• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ne yapmalıyım ?

FromendD

Üye
Arkadaşlar nofab benim için çok zor özellikte cinsellik olmadığı için bazları cinsellik olmadan da yapıyor fakat ben p*rnografi konusunda biraz bağımlıyım baya zorlanıyorum birde cinsellik konusunda daha reşit değilim ve reşit olmayan bir kızla cinselliğe girersem sıkıntı olacağını düşünüyorum kız %99 bakire olacak ve o kızın bakireliğini ben bozacağım kızın da isteyeceğini sanmıyorum önceden de böyle diyerek bırakmıştım

Alfa

Üye
İlla malafla mı uğraşacaksın ? Bekle biraz daha. Zaten nofaptayken bile vücud kendisi uzaklaştırıyor spermi yani bir yerden sonra daha da kolaylaşıyor bu iş. Kendince bahaneler üretme . Beyninin seni kandırmasına izin verme

kfy

Üye
bende cok zorlanıyorum ya ne önerirsiniz

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
İradenize hakim olamıyorsanız önce iradenize hakim olmayı öğrenip sonra gelişim işine başlayın. İrade olmadan hiçbir şey başaramazsınız bu yolda. Çocuk değilsiniz ve tek yapmanız gereken o şeyi yapmamak. Bunda bile bu kadar zorlanıyorsanız gerisini hayal etmeyin.