Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar nofab benim için çok zor özellikte cinsellik olmadığı için bazları cinsellik olmadan da yapıyor fakat ben p*rnografi konusunda biraz bağımlıyım baya zorlanıyorum birde cinsellik konusunda daha reşit değilim ve reşit olmayan bir kızla cinselliğe girersem sıkıntı olacağını düşünüyorum kız %99 bakire olacak ve o kızın bakireliğini ben bozacağım kızın da isteyeceğini sanmıyorum önceden de böyle diyerek bırakmıştım

İlla malafla mı uğraşacaksın ? Bekle biraz daha. Zaten nofaptayken bile vücud kendisi uzaklaştırıyor spermi yani bir yerden sonra daha da kolaylaşıyor bu iş. Kendince bahaneler üretme . Beyninin seni kandırmasına izin verme

bende cok zorlanıyorum ya ne önerirsiniz

İradenize hakim olamıyorsanız önce iradenize hakim olmayı öğrenip sonra gelişim işine başlayın. İrade olmadan hiçbir şey başaramazsınız bu yolda. Çocuk değilsiniz ve tek yapmanız gereken o şeyi yapmamak. Bunda bile bu kadar zorlanıyorsanız gerisini hayal etmeyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8