Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne yapmalıyım

Selamlar.Bir aydır bir kızla konuşuyorum ben mesaj attığımda gayet güzel konuşuyoruz ama ilk mesajı ben atmazsam kız bana yazmıyor.Kızla iki defa buluştuk.Sizce ne yapmalıyım.

Buluşmalarda samimiyet dereceniz nedir? Cinsel gerilim yaşandı mı? Yani dokunma gerçekleşti mi aranızda? Gerçekleşmediyse eğer 3.buluşmayı yap fakat farklı bir aktivite olsun. Bilardo olabilir, tavla olabilir, playstation. Yani birbirinize dokunabileceğiniz bir şey olsun. Kaçıyorsa eğer olmayacak demektir. O da fırsat kolluyorsa hamle yapman gerek demektir.

Buluşmalarda samimiyet dereceniz nedir? Cinsel gerilim yaşandı mı? Yani dokunma gerçekleşti mi aranızda? Gerçekleşmediyse eğer 3.buluşmayı yap fakat farklı bir aktivite olsun. Bilardo olabilir, tavla olabilir, playstation. Yani birbirinize dokunabileceğiniz bir şey olsun. Kaçıyorsa eğer olmayacak demektir. O da fırsat kolluyorsa hamle yapman gerek demektir.
Sadece karşılıklı sohbet ettik.Dediğini yapıcam.Teşekkürler

'' bir şeyler yapsan iyi olur yapsan iyi olur çünkü amlı yavaş yavaş elden gidiyor '' .. büyük ihtimal kızın içinde çekimi tetikleyemedin. bunu ilk buluşmada başaramadıysan ikinci buluşma ise son şansındı. ''üçüncü buluşmayı son şansın olarak gör!!!'' BU DA BENDEN SANA KÜÇÜK BİR KIYAK OLSUN!
YAPMAN GEREKENLER;
1- Buluşmayı 3-4 gün sonraya ayarla çünkü kıza eğlendiğinin mesajını vermelisin.. eğlendiğin,gezdiğin,okuduğun kitabın, ve komik olan videolarını hikayende paylaş kız görsün. ( kız yorum yapmak için mesaj atabilime ihtimali de var )
2-Buluşmayı bowling oynamaya ayarlayabilirsin.
3-Bowling hesabını sen öde! çıkışta ise : ''ee bir kahve ısmarlarsın artık'' diyip p*ç gülüşü ile kıza kahveleri ısmarlattır.
4-komik olmalısın KÜSTAH+KOMİK
5-kendine güvenmelisin
6-buluşmadan önce taktiklerini çiz ayarla unutma ve yap!!
7-arka cebinde her zaman ilgi çekici bir konuların olsun ''piramitler hakkında, makyaj hakkında vs.''
8- küçük dokunmalar ile başla
9-kızı kontrol et ''dominant ol''
10-gerisini sen halledersin umarım bol şans :)

bu buluşmadan sonra kızdaki çekimi tetikleyemezsen ''no s*x zone'' bölgesine depar atarak girmişsindir demektir.
buluşmadan sonra kendine sor ‘’bana hala ilgisi devam ediyor mu?anlattıklarımı ‘alıcıları’ açık şekilde dinliyor mu ve samimiyet derecesi ne durumda? eğer cevaplar olumsuz ise kızın peşini bırak ve başka amlılara yönel!!

'' bir şeyler yapsan iyi olur yapsan iyi olur çünkü amlı yavaş yavaş elden gidiyor '' .. büyük ihtimal kızın içinde çekimi tetikleyemedin. bunu ilk buluşmada başaramadıysan ikinci buluşma ise son şansındı. ''üçüncü buluşmayı son şansın olarak gör!!!'' BU DA BENDEN SANA KÜÇÜK BİR KIYAK OLSUN!
YAPMAN GEREKENLER;
1- Buluşmayı 3-4 gün sonraya ayarla çünkü kıza eğlendiğinin mesajını vermelisin.. eğlendiğin,gezdiğin,okuduğun kitabın, ve komik olan videolarını hikayende paylaş kız görsün. ( kız yorum yapmak için mesaj atabilime ihtimali de var )
2-Buluşmayı bowling oynamaya ayarlayabilirsin.
3-Bowling hesabını sen öde! çıkışta ise : ''ee bir kahve ısmarlarsın artık'' diyip p*ç gülüşü ile kıza kahveleri ısmarlattır.
4-komik olmalısın KÜSTAH+KOMİK
5-kendine güvenmelisin
6-buluşmadan önce taktiklerini çiz ayarla unutma ve yap!!
7-arka cebinde her zaman ilgi çekici bir konuların olsun ''piramitler hakkında, makyaj hakkında vs.''
8- küçük dokunmalar ile başla
9-kızı kontrol et ''dominant ol''
10-gerisini sen halledersin umarım bol şans :)

bu buluşmadan sonra kızdaki çekimi tetikleyemezsen ''no s*x zone'' bölgesine depar atarak girmişsindir demektir.
buluşmadan sonra kendine sor ‘’bana hala ilgisi devam ediyor mu?anlattıklarımı ‘alıcıları’ açık şekilde dinliyor mu ve samimiyet derecesi ne durumda? eğer cevaplar olumsuz ise kızın peşini bırak ve başka amlılara yönel!!
Peki bana mesaj atmaması neyi gösteriyor ve sürekli benim atmam doğru mu

Normalde çekingen bir yapısı olsa bile çekim tam oluşsaydı illa dönerdi. 2/3 kuralını uygulamayı unutma. Ben de geçen ay aynı konumdaydım.mesajlaşma belli bir periyotta oluyordu ve ilk mesajı atan ben oluyordum.Sonra buluşma mesajını yazdım onun detayları dışında hiçbir şey konuşmadık.Buluşunca eğlencesine bakan kıza rahatça neg atan moda büründüm.Gnar'ın normal halinden ulti atan haline dönmesi gibi şaşırdı.2 gün yazmadım sonra o döndü. Buluşunca ölçülü neler yapıp shit testlere dikkat edersen meşgul olduğunu konuşmak istiyorsa onun mesaj atması gerektiğini kafasına yerleştirebilirsin ve çekim oluşturmaya bak.

Peki bana mesaj atmaması neyi gösteriyor ve sürekli benim atmam doğru mu
Sana mesaj atmaması, kızın içinde ki çekimi hala tetikleyemediğini gösteriyor. Biraz daha eğlenceli tut konuşmayı.
Senin sürekli mesaj atman KESSİNLİKLE YANLIŞ!! Senin ondan daha önemli işlerin var unutma! ondan daha iyisini bulabilirsin :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8