Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne yapmaya çalışıyolar

Ben bi kızla tanıştım arkadasımıda tanıstırdım kızdan hoşlanmaya başladım sonra aramız acıldı kız biraz rahat arkadasımla muattap oluyo buda canımı sıktı instadan takipleşmişler felan baya samimi oldugum bir arkadas rahatsız oluyorum takıntı oldu ben ilişkimi kestim bunada aynı şekilde dedim çık takipten diye tamam felan dedi çıkmamış.
Baya canım sıkıldı normal muhabbetim olan bir adama desem çıkardı. Bir kız yüzünden tartışmak istemiyorum ama arkadasımdan da sogudum kötü bir niyeti oldugunu sanmıyorum ama bana söylese aynı anda çıkardım 2ci deyişim bunu siz olsaydınız ne yapardınız acil yardım

Önce elemanı çıkışta falan bir köşeye çek. "Bak kardeşim o kız benim" de Sonra baktın artislil yaptı çocuğun bacağına sapla bıçağı kız saniyesinde etkilenip kucağına atlayacaktır 👌

Ahahahah aciz kıskançlığını bırak ve kızı kap. Kapamıyorsan o eleman senden iyidir diye kapamıyorsundur. Suçu kendinde arayıp kendindi geliştir

BETALIĞI BIRAK!

Arkadaşının yoluna taş koymaya çalışma, kıskançlık yapma, git başka kızları avla. Bu arada yaşın kaç 14 falan mı?

Önce elemanı çıkışta falan bir köşeye çek. "Bak kardeşim o kız benim" de Sonra baktın artislil yaptı çocuğun bacağına sapla bıçağı kız saniyesinde etkilenip kucağına atlayacaktır 👌

Ahahahah aciz kıskançlığını bırak ve kızı kap. Kapamıyorsan o eleman senden iyidir diye kapamıyorsundur. Suçu kendinde arayıp kendindi geliştir
Bende kızı istemiyorum ama konustuklarını gorunce ister istemez canım sıkılıyor kafaya takıyorum. İki kere dedim bir kız için rest çekmek istemiyorum ama rahatsız oluyorum

BETALIĞI BIRAK!

Arkadaşının yoluna taş koymaya çalışma, kıskançlık yapma, git başka kızları avla. Bu arada yaşın kaç 14 falan mı?

Takıntı oldu sürekli kafam oraya gidiyor taş koymayla alakası yok kızdan hoşlandığımı dedim ben muattap olmuyorum sende olma demeye getirdim

Kusura bakma bu zaman kendine değer vermemişin, özgüvenini toparlamamışın, kendini kadınlara adayan zayıf bir erkek olmuşun. Seni taktik felan vermekte kurtarmaz. Gerçi sana taktik yöntem versek uygulayacak cesarette göremiyorum.

KUSURA BAKMA DOSTUN OLARAK SANA ACI GERÇEĞİ SÖYLÜYORUM.

Kadını boşver kendine odaklan.
Örnek veriyim kadın bir erkeği elde etmek için napıyor? Makyaj yapıyor, estetik oluyor, iyi giyiniyor.
Ama günümüz erkekleri kadını elde etmek için napıyor? Kadına çiçek alıyor, kadını kıskanıyor, kadına muhtaç şekilde yanaşıyor, kadın için canını verebilecek kadar aciz bir adam. Gördüğün gibi kadın erkekleri elde etmek için kendisini geliştiriyor. Erkekler ise kadını elde etmek için kadını geliştirmeye çalışıyor. Erkeklerin temel hatası bu.ı

KADINLAR İÇİN YAŞAMAYI BIRAK KENDİNE ODAKLAN.

Sen özgüvenli, bolluk mentalitesine sahip, zekic espirler yapıp ortamı domine etmeyi bilemeyen bir erkeksen kız seni napsın.

Sana taktik veriyorum bari bunu yapabil umidim yok ama olsun iş benden cıksın.
TAKTİKLER(GRİNİN 3 AŞAMASI :D )
AŞAMA 1
Senin yürüdüğün kıza fatma diyelim. Fatmayı kıskanmıyorsun, onla ilgilenmiyorsun, o gelirse konusursa duygusal tepki vermeden askerlik arkadaşınmış gibi sohbet ediyorsun.
AŞAMA 2
Başka kızlarla tanışıyorsun. Tanımadığın kıza git merhaba de 10 saniye konuş(konu önemsiz, konu ne kadar saçma olursa o kadar iyi olur. Atıyorum pandaların nesli tükenmesini espirili bir dille anlat ama sadece 10 saniye) sonra tanıştığıma memnum oldum de isim sormadan el sıkış uzaklaş. Böylelikle kadınlar senin hakkında bunu düşüncek. Kim bu neden geldi, böylelikle okul ortamında merak edilen biri olacaksın.( Benim sana güvenip güvenmemem önemsiz. Önemli olan senin kendine güvenmen, açıkcası bunları yapabileceğini sanmıyorum)

AŞAMA 3
Kadın çevren artırdıktan sonra gidiyorsun fatmaya diyorsun ki. Aslında sen çokda güzel biri değilmişin. Önceden sana karşı birşeyler hissettiğim için özür dilerim. Kadından özür dilemeciler gelmeden durumu açıklıyım. Kıza burada beta gibi özür diliyorsun iyi hoş ama kızın bilinçaltına şu mesaj gidiyor. Kız diyorki "çirkin insanım @pawelow kız yüzü görünce bana bakmadı, üstelik beni sevdiği için özür diliyor. ilgi ve sevgi hoşuma gidiyordu ve beni sevdiği için yedekte tutuyordum o ise benden uzaklaşıyor ben bunu nasıl eskisi gibi kendime bağlarım. (Burda kız seni kendine bağlamaya çalışacak ama kanma kızın sana yatırım yapmasını sağla.)
Benden bu kadar gerisi sende. Eğer kadın çevren olmadan özür dilersen kız seni kaybetmekten korkmaz. O yüzden kadın çevren artsın flört etmeyi öğren kendini geliştir güçlü ol.

Kız deneyci, siz ikiniz betasınız. Bu hikaye bana 8-10 yaşındayken oynadığım "Sanalika" da sevgili mevzusunu hatırlatıyor. Bir kıza üç kişi dönmüştük sonra kavga etmiştik falan...

Umarım 8-10 yaşında değilsindir? :D

Kanka taktığın kız overall'ı en en en fazla 7.5/10 olan bir kız. Sen umrunda bile değilsin. Ne diyeyim ki sana ben? En kötü tinder falan indir herkese evet çek birisi düşer. Bunu yenmen lazım...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8