• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ne yaşadım lan ben az önce ??!

Philliscan

Fahri Üye
Beyler HB 10/8 bir kızla konuşuyordum flirtleşiyorduk tabiri caizse. Beni ara dedim, gece arayacağım dedi.
Aramadı ve aramızda fotoğraflardaki diyalog geçti. Biraz saçma bir tartışma oldu

Evet arkadaşlar yalan söylemeyeceğim bende pisleştim biraz. Sonra telefonda konuştuk 1 saat kadar. Sevgilisi falan yokmuş en başta zamanımı harcayamam dememe alınmış. Sinirlendiği için saçmalamış. Vsvs. Sonra dedi ki 7 kızla konuşuyorsan bizim işimiz olmaz falan dedi.
Ben muhtaç gibi görünmeden efsane kıvırdım orda.
“Farkettiysen iyi olan kazansın dedim son mesajda. Neden dedim bir düşün bakalım. Geçmişte bir takım ilişkisel olaylar yaşadığım için seçici olmak zorundayım. Tabii ki 7 kızla da ilişkim yok. Sadece doğru insanı arıyorum. Konuşuyorum onlarla. Yani bir kızla konuşup sevgili olduğumda o kızla belki de mutlu olamayacağım ama, diğeriyle konuşsam belki sonsuz mutluluğa erişecektim. bir fırsatı kaçırdığımı bilemem” dedim. Oda dedi ki “anlıyorum seni ama ben buna gelemem ki benimle konuşup iyi geceler dedikten sonra başka birisine nasılsın canım demen benim kaldırabileceğim bir ilişki türü değil. Onlarla konuşmayı kesmen gerekiyor” dedi ve buna konuyu değiştirip biraz daha ortamın sıcaklığını azalttığımda cevap verdim. “Dediğim gibi, 7 kızla tek tek ciddi ilişki içinde değilim. Şayet seninle bir ilişki içine girersem başka kadınlar olmayabilir. Ben konuşmayı keserim o kolay. Seninle bir süre deneyelim, şayet kafam uymazsa tekrar bir kadın bulmam zor değil” dedim ve böyle yine ufak tefek cilveleşmek falan filan.
Beyler aklınızda olsun hiç bir hayale kapılmadım kesinlikle başka kadınlarla da iletişim içinde kalacağım ama “7 kız” muhabbeti tamamen yalan hahahahahsfidks. Sadece sinirlendirmek ve salak yerine koymak için söylemiştim.
Aklımda başında bu sürtük bir şeyler oynuyor belli.
1-2 ihtimal var
Ya gerçekten sevgilisiyle barışmıştı ve bir şekilde tekrar kendime çekmeyi başardım.
Ya kız gerçekten sinirlendiği için böyle bir şey yaptı.
Ya da kız harbi yollu 7 kız muhabbetinin erkek versiyonunu yapıyor.
Ya gerçekten nextlemeyi de bilirdim de. Fiziksel olarak tam istediğim statüye sahip.
Birde bu etinden sütünden faydalanma muhabbeti ile niyetimi laf arasında bilinçaltına soktum falan.
Ağalar şimdi önümde 3 seçenek var.
-Her şeyin gerçeğini öğrenip sevgili ol, gittiği yere kadar.
-kullan at.
-hiç başlama.

EminBey

Üye
Kız tam ergen kafalarına girmiş sen de sakız yapnışsın.Ben o kadar uğraşamıyorum basıyorum tekmeyi bu tür ergenlere 😀

Furkansen

Üye
Dostum alınma sana içimden gelen yapıcı bir eleştri yapacağım , konuşmaların çok kötü , bu kız nasıl seninle konuşmaya devam etti hayret ettim , bu kadar ego bir erkeğe yakışmaz , bir erkek bu kadar ego yapıyorsa zaten egosuyla da yıkılır , bana çok kötü geldi sadece yapıcı bir eleştri.

Yani bariz sevgilim var testini atmış ortaya sende taşşak geçerek iyi savuşturmuşsun +1 puan, 2. testini atmış ortaya yok ben diğer kızları istemem(y*rrak* istemezsin aslında hepsi diğer kızlarla çekişme halinde olmak ister xd) sadakatten hoşlanırım demiş(yani süs köpeği arıyorum diyor, saçmalık), bunu da savuşturman iyi olmuş, iyi olan kazansın vs. tarzında bir cevapla onu kovalar pozisyonuna sokmuşsun +1 de burdan. Kısacası güzel ama aşırı kezban bana kalırsa. Kullan at, değer verilecek ve duygu beslenecek biri değil kesinlikle.

klexos

Üye
Ona ihtiyacın olmadığını davranışlarınla(kız gibi tartışmaya başlamak yerine geri mesaj atmayarak) değil de sözlerinle belirtmeye çalışmışsın kız da senin sahte olduğunu anlamış.
Zira benim böyle kızlara zerre tahammülüm yok direkt engeli basıyorum.

Kyder

Üye
bana neg atma konusunada problem var gibi geldi ama işi bağladığına göre sıkıntı yok

Dostum alınma sana içimden gelen yapıcı bir eleştri yapacağım , konuşmaların çok kötü , bu kız nasıl seninle konuşmaya devam etti hayret ettim , bu kadar ego bir erkeğe yakışmaz , bir erkek bu kadar ego yapıyorsa zaten egosuyla da yıkılır , bana çok kötü geldi sadece yapıcı bir eleştri.
Tip var tip yetiyor konusmanin bir onemu yok su anda

thebeta

Üye
kankam kız 14 yaşında ergen kızlar gibi bu nasıl birşeydir fgsdfgdsfgsdfg yaşını sor bi :D

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kendini kanıtlamaya çalışmışıp, sidik yarıştırmışsın. Gereksiz yere tartışıp olayları farklı yöne kaydırmışsınız. Olur böyle şeyler ama bir daha olmamalı.

Söylediklerinle davranışların çelişiyor bu diyalogda. Sohbetinden sıkıldıysan "muhabbetin çok sıkıcı şu an sonra konuşalım" mesajından sonra yazmamalıydın. Daha sonra kendisi dönerdi zaten, hiç değilse buralara gitmezdi olaylar.

Sonradan düzeltmiş olsan da sana naçizane tavsiyem buradan ders çıkarmandır.
1-) Kendinle çelişme, tükürdüğünü yalama. Yalayacaksan tükürme.
2-) Kendini kanıtlamaya çalışma.
3-) Gereksiz tartışmalardan kaçın.