• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Neden dışarıda eğlenmek varken kitap okuyoruz?

Betaboy

Üye
Arkadaşlar bir sorum olacaktı, uzun süredir kendimle çeliştiğim bir konu var. Benim kitaplara karşı şöyle bir bakış açım var: kitap okuyup sokulacağını dışarı çıkıp gezerim daha iyi, hem yeni insan yüzü görmüş olurum mantısı beynimde yer edindi. Yani kitap okumayı biraz da vakit kaybı olarak görüyorum. Okuyacak olsam ne zaman okuyacağım, onun yerine dışarıda hayatımı yaşarım. Görüşüyle bakıyorum olaya, siz ne düşünüyorsunuz tavsiyeleriniz neler mesela?

Kyder

Üye
bu içindeki üşengeçlik dışarda da kitap okuyabilirsin
zihinsel dünüşünce sınırların çok somut kalır kitaplar önemli bro

BarisD

Üye
Cevabı senin nickinde: @Betaboy
Kitaplardaki bilgileri uygulayıp faydasını görmeye başlayınca zaten insanın bırakası gelmiyor. Öğrendiğin, okuduğun bilgileri uygula.

Tyler

Üye
Benim beynimi geliştiren şeyin , kitap olduğunu düşünüyorum. eskiden böyle değildim çünkü.

Versay

Üye
Arkadaşlar bir sorum olacaktı, uzun süredir kendimle çeliştiğim bir konu var. Benim kitaplara karşı şöyle bir bakış açım var: kitap okuyup sokulacağını dışarı çıkıp gezerim daha iyi, hem yeni insan yüzü görmüş olurum mantısı beynimde yer edindi. Yani kitap okumayı biraz da vakit kaybı olarak görüyorum. Okuyacak olsam ne zaman okuyacağım, onun yerine dışarıda hayatımı yaşarım. Görüşüyle bakıyorum olaya, siz ne düşünüyorsunuz tavsiyeleriniz neler mesela?
Disarida insanlari sadece bedenlerini gorursun, ama kitap okursan insanlarin zihinleri gorursun. Bu kadar.