Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden dışarıda eğlenmek varken kitap okuyoruz?

dışarda insanlarla sohbet et e eve gidincede bi zahmet 1 saat kitap oku

Aşırı saçma bir düşünce ulan senin amacın kendini geliştirmek değil mi bilgi almadan bir şeyler okumadan öylece gelişeceğini mi düşünüyorsun ?

dışarda insanlarla sohbet et e eve gidincede bi zahmet 1 saat kitap oku
Kitap okumayı hiç sevmezdim. 10 kitap bitirdikten sonra gün de vaktim olduğun da 6 ,8 saat kitap okuyorum. sıkılmadan insanlar neden okumuyor hiç anlamıyorum. zevkli ve çok kârlı bir iş.

Dışarıdaki insanlarla evrim, sicim teorisi falan mı konuşacaksın anlamadım :D Dışarı çıkmak sana ne kazandıracak? Eğer saha yapmak için falan çıkıyorsan bişey diyemem ama dayılarla futbol konuşarak biryere gelemezsin

Kitap teori, insanlar pratik alanında geliştirir diye düşünüyorum. İkisi de gelişim için önemli sac ayakları.

ikiside gereğince yapılmalıdır tüm gün eve tıkılıp kitap okumakta yada tüm gün avel avel gezip bi gibe yaramamakta kötü birşey ikiside dozunda yapılmalı

bazı kitapların sana katacağı olumlu(maddi-manevi) hisleri dışarısı vermez.

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar, kimisi tavsiyeler önerdi sağolsun kimisi de espritüel yorumuyla güldürürdü hepiniz sağolun var olun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8