• Kendi makalenin yüzlerce kişiye ulaşmasını ister misin? Cevabın evetse en güzel makaleni gönder ve blogda senin adına yayınlayalım.

Neden Hala %53 Kısım Akp'ye Oy Vermektedir?

Yapılan Oyunları vs. Yazabilirim?

  • Yaz

    Kullanılan: 9 64.3%
  • Yazma

    Kullanılan: 5 35.7%

  • Kullanılan toplam oy
    14

Kuşçubaşı

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
145
Beğeniler
454
Şehir
Antalya
#15
Herkes istediğine oy atsın, ama neden oy attığını mantıklı bir şekilde de açıklayabilsin. AK Parti imiş, CHP MHP imiş fark etmez.

Cumhuriyetin ciddiyetini anlayamadık biz. Lan cumhuriyet halka devletin kaderini belirleme izni veren yönetimdir.

Cumhuriyet diyor ki "kimi seçtiğine dikkat et çünkü bu senin kaderin olacak."

Olay bu kadar ciddi. Meseleyi benim siyasetçim senin siyasetçin kavgasına dönüştürenlere ayar oluyorum çok pis.
 
Katılım
15 Ağustos 2018
Mesajlar
11
Beğeniler
2
Yaş
18
Şehir
Konya
#18
Toplumun kasıtlı olarak cahil bırakılmasında büyük etken olduğuna inanıyorum ben .

Ayrıca her diktatörün örnek verelim Saddam halkını devlet işlerini sorgulamasın düşünmesin yukarılarda neler döndüğünü ögrenmesinler diye sağlık ve eğitim gibi alanlarda yatırım yapmamıştır.(Sağlık alanında yatırım yapmaması sonucunda nerdeyse her ailede karın ağrısı ve hastalıklarla uğraşan insanlar vardı.)

Türkiye nin eğitim durumunda da aynı politikalar izlediğini düşünüyorum.İmamhatiplere 2 milyar 585 milyon tl fen liselerine 218 milyon tl ayrıldı. Ben müslümanım elhamdülillah ama müslümanın akıllı olması lazım yüzde 96 nın müslüman olduğu ve islam dini dışında diğer dinlerin varlık göstermeyecek kadar küçük faaliyet göstere bir ülkede islam dininin yok olma gibi bir tehlikesi mi vardı da bukadar büyük bir bütçe ayrıldı? Senin ülkeni İmamhatiplerde karı kız peşinde koşan adamlar mı kurtaracak sorması ayıp fen liselerinde bilim adamı olmayı hayal eden insanların aksine ? En büyük beyin göçünün yaşandığı ülkelerin arasında Türkiye.100 iyi eğitim görmüş insanın 59 u dışarıya gidiyor! 59 lan yüzde 59 bu ülkenin kaynaklarıyla yetişiyor bu adamlar.
 
Son düzenleme:
Üst