• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Neden kadınlar buna ihtiyaç duymuyor

osmanaltun

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
34
Yaş
18
Şehir
Tunceli
Bizler araştırıyoruz, çalışıyoruz gelişiyoruz. Ben hiç böyle kadın bir form görmedim. Erkeğin yakışıklısıda eziliyor bazen. Dişiloji diye bir form yok mesela. Neden buna ihtiyaçları yok.
 

Mdemirell

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
75
Yaş
19
Şehir
İzmir
Kadınlar soruyor var benim bildiğim. Ayriyeten bu tarz sitelerden haberdar olan belli bir azınlıktan ibaret. Daha önce çevremde red pillden bahseden sadece bir kişi gördüm
 

Slyron15

Üye
Katılım
27 Temmuz 2018
Mesajlar
134
Yaş
19
Şehir
İzmir
Seçilimden ve kültürel dayatmadan dolayı kadın kendi dişilik potansiyelinin farkına varıyor ve diğer dallarda kendini kısırlaştırıyor
 

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Kayseri
Düşün, sana 2 tane seçenek sunuyorlar birisi 35 yaşından me**si sarkmış, bakımsız, makyajı bile düzgün olmayan akademik ünvana sahip birisi. Diğeri de lise mezunu aynı zamanda 23 yaşında yani güzelliğinin zirvesinde ve canlı, çekici, taş gibi bir vücudu var sen gidip de 35 yaşındaki okumuş çekici olmayan, vücudu sarkmaya başlamış, cansız vücutlu olanı mı seçerdin yoksa ikinci çekici, lise mezunu olanı mı?

Örneğe takılma, Cinsel Pazar Değeri ile alakalı sorduğun soru. Cinsel Pazar Değeri Nedir? – Erkek Adam bu yazı daha iyi anlatıyor durumu.
 

Altair

Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
152
Şehir
Nevşehir
kadınların foruma ihitiyacı yok bi gezmeye gitsinler yada bir yere oturmaya işleri hallolur..kadınların kendileri forum..kız dayanışması diye birşey var birinin bir derdi oldumu anında teşkilatlanırlar meseleyi ortaya açıp hallederler..Son dönemde 3-5 kız internetten onu bunu sorar oldu onlarda salla baş zaten
 

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
279
Şehir
Bursa
Olay basit dostum dostum evrim kadınız seçici erkeği seçilen konumuna sokmuştur bunun nedeni makalelerde uzun uzun anlatılıyor ama özeti bir önceki cümle.

İyi forumlar...
 
Üst