Neden Mesajlara Cevap Ver(e)miyorum ?

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Beyler, birçoğunuz bana özelden mesaj atıyor ve yardım istiyor hayatlarındaki belli alanlar hakkında. Öncelikle, bazılarınız beni tanıyor ve normalin çok çok üstünde bir meşguliyetimin olduğunu biliyor. Yani, bırakın sizlere yardımcı olabilmeyi, az biraz vaktim kalsa onu da forumdaki yazılara ve podcastlere harcıyorum.

İkinci olarak, ben her şeyi bilen, uzman statüsüne sahip bir insan değilim. Bu yüzden her şeyi bilmem ve her şeye bir cevap verebilmem olanaksız. Ben yalnızca kendi doğru bildiklerimi aktarıyorum. Ne mi demek istiyorum ? Çok spesifik sorular geliyor bazen ve bir cevap yazmam zor, her şeyden önce bana bu mesajı atan arkadaşın hayatı hakkında hiçbir bilgim yok. Çünkü spesifik sorulara spesifik cevaplar gerekir ve ben o arkadaşın hayatını bilmediğim için hiçbir cevapta bulunamıyorum haliyle. Bu yüzden de sorularını cevapsız bırakmak mecburiyetinde kalıyorum.

Üçüncü olarak, bazılarınızın sorularının cevabı forumda ve internette var, lütfen bana ve diğer arkadaşlara bir soru sormadan önce bu sorunuzu aratın, zaten bunu yapsanız bizlere sormanıza ihtiyacınız olmayacak emin olun.

Ha, son olarak, bu dediklerimin haricinde eğer zamanım varsa, konuyu biliyorsam ve konunun daha önce bir yerde bahsi geçmemişse yardımcı olmaya çalışıyorum tabi ki elimden geldiğince.

Yani, özetle demek istediğim beyler, eğer benden size bir cevap gelmezse lütfen bunu üstünüze alınıp "Kuşçubaşı beni sevmiyor" gibisinden bir önyargıya varmayın çünkü ben bu forumdaki her birinizi sever ve sayarım, vaktim ve bilgim varsa da elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bu kısa duyuruyu okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler ve iyi forumlar dilerim...

Mobile app for XenForo 2 by Appify