Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

NEDEN Sorusunun Cevabı

Ne zaman akıl Bali olmaya başladık hepimiz sorduk bu soruyu , Neden amk Neden bu dünya neden yaşıyorum ... Bir sürü Neden Neden ....

Bugün sizlere Baba bir yazı yazıyorum iyi oku Amk ...

Bak bunu hiç bir yerde okumadın duymadın görmedin ama ben sana söylüyorum ... Kızın soracağı NEDEN sorusuna kafasında cevap verdirirsen oyunu kazanırsın ....

NEDEN seninle konuşsun
NEDEN sana numarasını versin
NEDEN mesajına cevap verip konuşmayı sündürsün
Neden seninle Yatsın amk

Neden sorularını bir kağıda yaz , düşün ve bunlara yönelik cevaplarını da ayrı bir kağıda yaz eğer kendi Neden sorularına cevap verebiliyorsan , Oyunu kazanan sen olursun ....

Bu yazıyı okuyan değil gerçekten anlayan kazanacak devamını da yazarım belki yarınnn

Ne zaman akıl Bali olmaya başladık hepimiz sorduk bu soruyu , Neden amk Neden bu dünya neden yaşıyorum ... Bir sürü Neden Neden ....

Bugün sizlere Baba bir yazı yazıyorum iyi oku Amk ...

Bak bunu hiç bir yerde okumadın duymadın görmedin ama ben sana söylüyorum ... Kızın soracağı NEDEN sorusuna kafasında cevap verdirirsen oyunu kazanırsın ....

NEDEN seninle konuşsun
NEDEN sana numarasını versin
NEDEN mesajına cevap verip konuşmayı sündürsün
Neden seninle Yatsın amk

Neden sorularını bir kağıda yaz , düşün ve bunlara yönelik cevaplarını da ayrı bir kağıda yaz eğer kendi Neden sorularına cevap verebiliyorsan , Oyunu kazanan sen olursun ....

Bu yazıyı okuyan değil gerçekten anlayan kazanacak devamını da yazarım belki yarınnn
Küfretmek erkeği itici yapan bir unsurdur. Yazılı veya sözlü fark etmez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8