Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden sporla uğraşmalısınız?

N.R

Tek bir yazı dahi yazmayacağım sadece 2 adet fotoğraf koyacağım ve hangisinin insan ilişkilerinde, kadın ile ilişkilerinde daha başarılı olabileceğini tahmin etmenizi isteyeceğim.

512513

Spor belli bir yerden sonra çok katlanılmaz bir hâl alıyor. 1 Yıl Fitness yaptım her yediğimi içtiğimi hesaplamaktan , Kalori olsun diye iğrenç shakeler içmekten artık kusuyordum. Bence spor yapılıcaksa bile abartılmamalı. Kendinizi fazla kasınca Spordan soğuyorsunuz

Spor belli bir yerden sonra çok katlanılmaz bir hâl alıyor. 1 Yıl Fitness yaptım her yediğimi içtiğimi hesaplamaktan , Kalori olsun diye iğrenç shakeler içmekten artık kusuyordum. Bence spor yapılıcaksa bile abartılmamalı. Kendinizi fazla kasınca Spordan soğuyorsunuz

Fitness yapmak mühim değil ekstradan ben shakerlerimi evde hazırlıyorum gayet de güzel oluyorlar, evet fitness pahalı bir spor fakat biraz araştırma ile masrafları baya bir düşürebilirsiniz. Amacımız belirli bir düzeye gelmek fit ve sağlıklı bir vücut kazanmak zaten kimse gidin de atlet olun diyemez.

Buna tadını kaçırmak deniyor. 6 ay kadar ben de gittim salona. Keyfime göre de yeyip içiyordum oldukça da keyif alıyordum yaptığım spordan. Vücudum başlangıca göre çok daha oturaklı oldu. Belimi sakatladım tedavi olayım tekrardan başlayacağım.

Her şeyin abartısı zarar arkadaş ben bunu bilir bunu söylerim. Neyi abartırsan ondan keyif alamazsın.

Bu vücut geliştirmeyi abartıp kahvaltıda bile tavuk yiyen tipler arkadaşlarıyla buluşunca bile diyetinden ödün vermiyorlar. O ortamda çerez içecek falan oluyor adam diyor ki spor yapıyorum diyetimi bozamam. Ulan keyif alamıyorsun ki hayattan ne anlamı kalıyor o sporun?

Tamam öz disiplin önemli ama hayatı kendine zindan etmenin lüzumu yok. Ayda yılda bir çevrenle bir araya gelmişsin o gün o ortama ayak uydurmayacaksan ne anlamı kalıyor? Normalde zaten çerez, cips, kola tüketmemen gereken şeyler ama sosyal ortamdayken tadına bakmak kimseyi öldürmez.

Ayrıca biz zaten bu meslekle uğraşmıyoruz. Kimileri var adamların mesleği olduğundan dolayı dikkat etmek zorunda. Fakat sen vücudun ortalamanın üstünde olsun ve zinde olayım diye spor yapıyorsun.

Ne yaparsan yap yaptığın şeyi abartmayacaksın. Yoksa tat vermiyor.

Zaten beni kusturan ev yapımı shakelerimdi :) Çok yararlarını gördüm ama insanı hayattan soğutmalarıda cabası. Kendi çapınızda yaptığınız sürede O kadar pahalı bir spor olduğunu düşünmüyorum bende. Şu anlık bulunduğum sosyal şartlarda fitnessin bana pek bir katkısı olmayacak. Şu an için gereksiz buluyorum ama Üniversite'ye gittiğim zaman Bol bol sosyalleşmeyi planlıyorum. O yüzden Geniş omuzlar bana yardımcı olabilir :)

Vücudumuzda kas hafızası olması ayrı bir mükemmellik. 1 Yılda elde ettiğim gelişimi 2-3 ayda geri getirebilicek olmak güzel. Neyse uzatmayayım :)

Zevkli spor ama işin cıvkı çıkmadığı sürece

Ben
Ben 1.5 yıldır fitness yapıyorum. Sıkılmadım. Ara vermek zorunda kaldığımda spor salonuna gideceğim günü iple çekiyorum. Çünkü bu sporu çok seviyorum. Bu sporu yapmak istiyorum ve kendimi kasmıyorum. Sevdiğiniz bir spor dalı varsa ona yönelmeniz daha iyi olur. Sporu kendiniz gerçekten yapmak istediğiniz için yaparsanız katlanılmaz hale gelmez bence.

Ben

Ben 1.5 yıldır fitness yapıyorum. Sıkılmadım. Ara vermek zorunda kaldığımda spor salonuna gideceğim günü iple çekiyorum. Çünkü bu sporu çok seviyorum. Bu sporu yapmak istiyorum ve kendimi kasmıyorum. Sevdiğiniz bir spor dalı varsa ona yönelmeniz daha iyi olur. Sporu kendiniz gerçekten yapmak istediğiniz için yaparsanız katlanılmaz hale gelmez bence.
Emin ol ki geliyor...

Beyler beyler , biz abartıyoruz . Bakın fitnessa verecek param yok fakat ben ne yapıyorum ? 2 GÜNDE BİR 50 Normal , 50 geniş , 50 dar , 50 üçgen şınavı çekiyorum . Bir yere elimi dayayıp paralel şekilde şınavlar çekiyorum , bu bile fit tutuyor . BAHANE BULMAYALIM ^^

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8