Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nedir Bu Red Pill

Bu alfalık olaylarını falan 1-2 sene önce TCMA sayesinde öğrendim fakat fazla ciddiye almadığım için araştırma gereksinimi duymadım.O yüzden bu tür konularda,bilgilerde baya bir eksiğim var.Nedir bu Red Pill olayı?

Buyur şu linki oku: Sıralı tam liste - KIRMIZI HAP

Hakkımızda kısmını ve yazılarından birkaçını oku anlarsın. Gerçekten faydalı bir site. 30 yaşından önce evlenilmemesi gerektiğini vurgular. Erkeğin günümüz dünyasında aşağılanmasından bahseder. Arada sırada girip okurum ancak müptelaları olmam. Sosyal konulara, evlilik kurumuna odaklı yani. Biraz daha asosyal sert erkek tipi yaratıyor orası. TCMA ve Mujjcks reis bizler gibi 25 yaş altı gençlere hitap ediyor.

Tcma gibi bir dolandırıcıya reis demeniz büyük bir üzüntü kaynağı.Red pill vb türevlerini takip edebilirsiniz ama bu herife daha fazla prim vermeyin.Evet etkili teknikleri olduğu söylenebilir ama bunu insanları manipüle etmek için kullanmıştır.

TCMA Kimdir ? TCMA Dolandırıcıdır.

Tcma gibi bir dolandırıcıya reis demeniz büyük bir üzüntü kaynağı.Red pill vb türevlerini takip edebilirsiniz ama bu herife daha fazla prim vermeyin.Evet etkili teknikleri olduğu söylenebilir ama bunu insanları manipüle etmek için kullanmıştır.

TCMA Kimdir ? TCMA Dolandırıcıdır.
Aga o kadar yazılarını okuduğum insanın böyle birisi olması ve benim çok eskiden buna tapıyor gibi olmam üzdü şu an

Ben de bir zamanlar çok saygı duyardım ama maalesef gerçekler acıdır.Sitede detaylı bir şekilde dolaşınca tcma nın çoğu başlığı sildirdiğini ve kardeşlik adı altında insanları siktiğini anlayacaksınız.

Matrix'i izlediysen daha kolay anlarsın. Dünyanın kodlarını sana gösterir nasıl kullanacağın sana kalmıştır. Çok acılı bir süreç.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8