• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Neler feda ettin

İşinizde, okulunuzda veya herhangi bir hobide başarılı olmak için neler feda ettiniz hayatınızdan? Ne gibi zorluklar çıktı karşınıza?

Jim

Üye
Zamanını feda ediyorsun en başta. Bilgisayardan da çok feda ettim, karşılığında başarıdan başka bir şey bulmadım :)

Zamanını feda ediyorsun en başta. Bilgisayardan da çok feda ettim, karşılığında başarıdan başka bir şey bulmadım :)
Ne için feda ettin? Önüne ne gibi zorluklar çıktı ve nasıl atlattın? Detaylıca anlatabilirsen sevinirim, motivasyon yazısı gibi bi etki yaratır bende.

picasso982

Üye
Harbi sağlam bi karar vermişsin ? piyano çalma sırasında nasıl başarı kat ettin? Zorluk görünce kaçtınmı? Kaçmadıysan neden kaçmadın?
Düzenli olarak çalışınca fazlasıyla başarı katettim, çok pahalı piyanolarda çaldığım zamanlar da oldu ama şuan için hala evimdeki dijital piyanoyla yetinmek zorundayım. Zorluk görünce kaçmadım çünkü enerjim isteğim yerindeydi ve çalmayı seviyordum. Tabi arada bir insan pes ediyor ama kısa sürede dayanamayıp geri dönüyor.?